Ewa Chodakowska
Facebook Ewa Chodakowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 18 Października 2020

Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych osób w Polsce. Ciesząca się wielką rzeszą fanek i fanów trenerka fitness pokazała wiernym obserwatorom bardzo odważne zdjęcie. Na swoim profilu w serwisie Facebook opublikowała zdjęcie, na którym pozuje zupełnie topless. Internauci nie mogli uwierzyć, a gwiazda wytłumaczyła, dlaczego wrzuciła do sieci takie zdjęcie.

Ewa Chodakowska rywalizuje z Anną Lewandowską o miano najpopularniejszej polskiej trenerki fitness. Gwiazda ostatnio zadziwiła wszystkich zdjęciem, jakie opublikowała na swoim profilu w serwisie Facebook. Pokazała się topless, w co fani nie mogli uwierzyć.

Adam Małysz przekazał tysiącom Polaków druzgocące wiadomości. Chodzi o nowy sezon skokówAdam Małysz przekazał tysiącom Polaków druzgocące wiadomości. Chodzi o nowy sezon skokówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Pojawiły się nowe obostrzenia, będą też kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już kiedy
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny


Ewa Chodakowska pokazała roznegliżowane zdjęcie, fani zaskoczeni

Internauci nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła jedna z najpopularniejszych Polek, Ewa Chodakowska. Trenerka fitness, która cieszy się niemalejącą popularnością, opublikowała w swoich mediach społecznościowych niesamowicie odważne zdjęcie. Gwiazda pokazała się swoim fanom kompletne topless w odważnej pozie.

Obserwujący social media Chodakowskiej internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Wielu z nich było zaskoczonych, że gwiazda zdecydowała się na tak odważną publikację. Nagie ciało kobiety zasłaniały jedynie jej dłonie. Nie był to jednak akt próżności, a działanie, które miało zwrócić uwagę na znacznie większy problem. Celebrytka opisała wszystko pod roznegliżowanym zdjęciem.

Anna Lewandowska padła ofiarą druzgocącego oszustwa. Opowiedziała o wszystkim milionom Polaków, smutneAnna Lewandowska padła ofiarą druzgocącego oszustwa. Opowiedziała o wszystkim milionom Polaków, smutneCzytaj dalej


Gwiazda zrzuciła ubrania, by wskazać ważny problem

Ewa Chodakowska zdecydowała się na pokazanie odważnego zdjęcia w związku z Europejskim Dniem Walki z Rakiem Piersi. Trenerka fitness chciała celowo przykuć uwagę internautów, by zachęcić fanki i inne kobiety do regularnego badania piersi. Chodakowska wyznała, że sama wybiera się właśnie na badanie.

Właśnie jestem w drodze na badania. Profilaktyka to według mnie jedyny właściwy kierunek. A ty? Kiedy ostatnio robiłaś badania? - napisała gwiazda pod zamieszczonym zdjęciem. Trzeba przyznać, że Ewa Chodakowska wybrała odważny sposób, na zwrócenie uwagi internautów, jednak jej przekaz jest jak najbardziej chwalebny.

Ewa Chodakowska

Źródło: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Poważna awaria na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Chodzi o system dostarczania tlenu
  3. Prawda na temat Adama Nawałki wyszła na jaw. Dostał zdumiewającą propozycję
  4. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
  5. Cristiano Ronaldo oskarżony. Miał poważnie złamać prawo, Portugalczyk wyznał prawdę fanom
  6. Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News