Fame MMA
youtube.com/kanałsportowy
Autor Łukasz Kowalski - 3 Maja 2020

Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"

Fame MMA ma w Polsce zarówno fanów jak i przeciwników. W ostatnich dniach między gwiazdą tej federacji, Marcinem Najmanem a byłym piłkarzem, Piotrem Świerczewskim rozgorzała emocjonalna dyskusja. Teraz były pomocnik reprezentacji Polski odpowiedział na zaczepki byłego pięściarza.

Fame MMA się bardzo szybko rozwija w Polsce. Od pierwszej edycji w czerwcu miną 2 lata i w tym czasie udało się zorganizować już w sumie 6 gal. Siódma miała się odbyć w maju, ale została wstrzymana przez epidemię koronawirusa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Tak nokautował Andrzej Gołota. Na jego walki w środku nocy wstawała cała Polska (WIDEO)Tak nokautował Andrzej Gołota. Na jego walki w środku nocy wstawała cała Polska (WIDEO)Czytaj dalej

Fame MMA ma w swoich szeregach byłego boksera

Jedną z gwiazd Fame MMA jest Marcin Najman. Były pięściarz i zawodnik federacji KSW. W swojej karierze bokserskiej walczył 21 razy, z czego przegrał 6 (6 TKO/KO) i 15 wygrał (11 TKO/KO). Podczas ostatniej gali Fame MMA został znokautowany w pierwszej rundzie przez kulturystę, Piotra „Bestię” Piechowiaka. Po tej walce zapowiedział, że jego kariera zbliża się do końca. Jednak w ostatnich dniach na sile nabrała przepychanka słowna między nim a byłym piłkarzem Piotrem Świerczewskim.

Spór Najmana ze Świerczewskim przybiera na sile

W ostatnich dniach były bokser w mediach społecznościowych wyzwał do walki popularnego "Świra".


- Posłuchaj, frajerzyno. Jeżeli masz choć trochę godności i honoru i jeżeli bierzesz odpowiedzialność za to, co mówisz, to zabieraj rękawice, przyjeżdżaj do Częstochowy i się sprawdzimy. Na szybko, na sportowo. Od jutra każdego dnia jestem do dyspozycji. Dawaj znać - powiedział.

Łukasz Piszczek przebadany na obecność COVID-19. Są wyniki testuŁukasz Piszczek przebadany na obecność COVID-19. Są wyniki testuCzytaj dalej

Świerczewski nie boi się Najmana

W rozmowie z Polsatem Sport, Świerczewski odpowiedział Najmanowi.

- Śmieszy mnie podejście Marcina Najmana, który twierdzi, że jest wspaniałym bokserem, że pokonałby Pudziana, Trybsona, Saletę… i drwi z przeciwnika. On żadnej kariery nie osiągnął - powiedział były piłkarz, który nie kryje swojej pewności siebie. Nie pamiętam, żeby osiągnął jakiś tytuł. Wszystkie ważniejsze walki przegrał. To jest przeciwnik, którego pokonam, jeśli przygotuje się w 3 miesiące. Jeśli będzie próbował ze mną zawalczyć, to ja zawalczę. Spróbuję przygotować się do tej walki i wygrać z tym „pseudosportowcem” - powiedział były reprezentant Polski.

Świerczewski zapewnił też, że jest gotów stoczyć pojedynek z Najmanem.- Marcin Najman mówi, że on jest sportowcem… On może stał obok sportowca, ale on więcej mówi, szczeka… Jak małe pieski, które szczekają, ale nie gryzą. Ja się go w ogóle nie boję. To jest dla mnie śmiech na sali. On wyzywa mnie i będzie mu przykro, gdy dostanie lanie od piłkarza. Będzie chciał walczyć, zapraszam - zakończył były piłkarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Fatalne wieści, ciebie też mogą nagle odłączyć od prądu. Sytuacja jest bardzo ciężka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News