Fame MMA
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Listopada 2020

Marcin Najman ujawnił, czym się zajmie po zakończeniu kariery. Ma dwa pomysły, fani aż nie mogą uwierzyć

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Podczas wydarzenia, które odbędzie się już 21 listopada, obejrzymy pojedynek Marcina Najmana z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Ma to być ostatnia walka w karierze “Testosterona”, jednak od jakiegoś czasu krążą plotki, że 41-latek jednak nie przejdzie na emeryturę. Sam zainteresowany postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i zdradził już nawet, co zamierza robić po zejściu ze sportowej sceny.

Fame MMA zorganizuje za kilka dni ostatnią walkę Marcina Najmana w karierze. Tymczasem popularny “Testosteron” postanowił podzielić się z kibicami informacją, co zamierza robić na emeryturze. Plan sportowca jest niemałym zaskoczeniem.

Nie żyje znany polski trener. Prowadził m.in. Jagiellonię Białystok, kibice kojarzą go z mediówNie żyje znany polski trener. Prowadził m.in. Jagiellonię Białystok, kibice kojarzą go z mediówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgubić
  2. Będą dzwonić od 9:00 do 20:30. Telefon trzeba odebrać, wiemy o co chodzi, bardzo ważne
  3. Mecz reprezentacji Polski odwołany. Stało się, podjęto ostateczną decyzję, fani zdruzgotani


Fame MMA organizuje ostatnią walkę w karierze Marcina Najmana

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala organizacji Fame MMA. Podczas najbliższej imprezy dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy Marcinem Najmanem a Kasjuszem Życińskim, znanym też jako “Don Kasjo”. Panowie nie pałają do siebie sympatią, a awantura z ich udziałem od dawna wisiała w powietrzu.

Już za kilka dni przekonamy się, kto miał rację, deklarując, że to on jest lepszym zawodnikiem. Walka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a fani sportów walki zastanawiają się, co po zakończeniu kariery zrobi Marcin Najman. Postanowił od pospieszyć kibicom z odpowiedzią.

Najman opublikował w swoich mediach społecznościowych nagranie wideo, na którym odnosi się do plotek na swój temat. “Testosteron” postanowił zdecydowanie zdementować doniesienia, które mówią, że będzie on nadal kontynuował karierę w MMA.

- Na kilku portalach przeczytałem dzisiaj, że Najman jednak nie kończy kariery i będzie dalej walczył. Słuchajcie, nie... Bzdura! Powiedziałem, że to moja ostatnia walka i dajcie żyć. Chcę i życzę sobie tego, żeby to była moja ostatnia walka. To już jest wystarczająco długo - powiedział na wstępie Najman.

W dalszej części nagrania 41-latek skupił się na swoich planach na przyszłość. Jak się okazuje ma on już konkretny plan, co będzie robił po przejściu na emeryturę. Plan ten jednak zaskoczył niemal wszystkich.

Marcin Najman uderza w znanych dziennikarzy. Mateusz Borek nie wytrzymał, posypały się wulgaryzmyMarcin Najman uderza w znanych dziennikarzy. Mateusz Borek nie wytrzymał, posypały się wulgaryzmyCzytaj dalej


Najman zdradza, co będzie robił na emeryturze

Marcin Najman po zakończeniu kariery w MMA chce zostać… kierowcą karetki pogotowia. Sportowiec chce pomagać ludziom i jest w stanie wykonywać tę pracę nawet za darmo. To bardzo odważna deklaracja.

- Chciałbym zostać kierowcą karetki. Myślę, że tam się przydam najbardziej. Ci, którzy ze mną jeździli, wiedzą doskonale, że predyspozycje mam. Coś dla społeczeństwa pozytywnego ode mnie. Nawet nie muszę pobierać za to wynagrodzenia. Wystarczy, że ZUS mi zapłacą i mogę jeździć - powiedział “Testosteron”.

Pozostaje nam zatem tylko czekać, czy Marcin Najman zrealizuje swoje zapowiedzi. Na razie jednak z niecierpliwością czekamy na starcie podczas Fame MMA z “Don Kasjo”. Walka już 21 listopada.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mówiła, że dziecko zraniło się w wypadku, ale nie wiedziała, że jest nagrywana. Przerażające zachowanie opiekunki
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomość
  4. TVP Sport przekazało kibicom wspaniałe informacje. Już jutro pokażą mecz, na który czekają tysiące Polaków
  5. Gdy dowiedzieliśmy się, kim był dziadek Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. Chodzi o legendę polskiego sportu
  6. Pijany 18-latek bez prawa jazdy zabił w wypadku dwie osoby
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News