Fame MMA
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Stycznia 2020

Wygląda jak dziecko Pudzianowskiego i Boczka ze "Świata według Kiepskich". Nowy mega-gwiazdor ma być na Fame MMA

Fame MMA z nową gwiazdą? W mediach pojawiła się plotka, że w trakcie imprezy zadebiutuje kulturysta, który szczyci się mianem "irańskiego Hulka". Władze imprezy bardzo chcą pozyskać zawodnika, który wygląda jak połączenie Mariusza Pudzianowskiego i Arnoldem Boczkiem z Kiepskich. Taki zawodnik może być prawdziwą atrakcją dla fanów walk gwiazd.

Fame MMA szykuje się do kolejnej edycji imprezy. Gala, która odbędzie się 28 marca w Częstochowie, może mieć nowego gwiazdora. Organizator imprezy - Wojciech Gola przyznał, że spotkał się z irańskim kulturystą walczącym pod pseudonimem "Irański Hulk". Trzeba przyznać, że ten opis zawodnika mówi o nim autentycznie wszystko. Tak monstrualny wojownik może być prawdziwą gratką dla miłośników imprezy.

Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzówTej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzówCzytaj dalej

Fame MMA z nowym gwiazdorem? Hulk z Iranu zniszczyłby swoich rywali

Zawodnikiem, który przymierzany jest do występu w gali jest Sajad Gharibi. Sportowiec, który w przeszłości był kulturystą i trój bojowcem siłowym zamierza zacząć nowy rozdział w swojej karierze i zająć się sportami walki. Jak na razie, wiadomo, że Gharibi wystąpi na gali Bare Knuckle FC. Zawody te polegają na walkach na gołe pięści. Nie wiadomo jeszcze jednak kiedy dojdzie do debiutu Irańczyka w sportach walki, to też Wojciech Gola miał zaproponować Irańczykowi pojawienie się na imprezie.

Monstrualnych rozmiarów siłacz jest prawdziwą gwiazdą internetu i dzięki swojej rozpoznawalności mógłby być prawdziwą ikoną gali Fame MMA. Jeśli Fola i Gharibi dojdą do porozumienia, to możliwe, że Irańczyk już 28 marca pojawi się w Częstochowie i zmierzy się na gali, na której wystąpi m.in. Marcin Najman.

MEET IRANIAN HULK (SAJAD GHARIBI)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczny skok Dawida Kubackiego w Innsbrucku. Fenomenalny wynik, zdeklasował rywali
  2. Tata Dawida Kubackiego wypowiedział słowa, które przerażą wielu rodziców. Niewiarygodne co robił gdy miał 5 lat
  3. Niesamowite. Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł
  4. Kibice skoków narciarskich zamarli. Lądowanie zamieniło się w okropny widok
  5. Robert Lewandowski wybrany do najlepszej jedenastki dekady. Świetna gra Polaka doceniona
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News