Fame MMA
Facebook
Autor Bartosz Goluch - 4 Lutego 2020

Fame MMA odniosło kolejny sukces. Przerósł wyobrażenia włodarzy federacji

Fame MMA budzi równie duże zainteresowanie, co kontrowersje. Pojedynki youtuberów i celebrytów przyciągają tysiące widzów, którzy wypełniają hale i zapewniają ogromne zyski z pay per view. Nie inaczej będzie w przypadku 6. gali, która odbędzie się w marcu.

Fame MMA dzięki olbrzymiej popularności w półtora roku stało się drugą najpopularniejszą federacją mieszanych sztuk walki w Polsce. Dzięki dużej popularności organizacja jest w stanie kontraktować również zawodników spoza internetowego światka, jak np. Marcina Najmana.Nic nie wskazuje na to, by prosperity dla Fame MMA miało się skończyć. Włodarze federacji chwalą się doskonałymi wynikami.

Widzieli śmierć Kobego Bryanta. Poruszające relacje świadków katastrofyWidzieli śmierć Kobego Bryanta. Poruszające relacje świadków katastrofyCzytaj dalej

Fame MMA z niesłabnącą popularnością

"Naprawdę nie wiemy jak to robicie, ale tydzień po starcie sprzedaży wyczyściliście praktycznie połowę biletów z płyty" - czytamy na Facebooku organizacji. Jak dodają przedstawiciele Fame MMA, wykupienie biletów na konferencję prasową z udziałem uczestników 6. gali zajęło kibicom zaledwie 4 dni.

Kolejna gala kontrowersyjnej federacji odbędzie się 28. marca w Częstochowie. Jedną z gwiazd wieczoru ma być pochodzący z tego miast Marcin Najman, który zmierzy się z kulturystą Piotrem "Bestią" Piechowiakiem.

Fame MMA dopina kartę walk

Wciąż nie znamy pełnej obsady nadchodzącej gali. Na razie wiadomo jedynie, że walką wieczoru będzie pojedynek Marty Linkiewicz z Zusje. W oktagonie pojawią się także Wojciech Gola, który zmierzy się z Rafonixem oraz Don Kasjo, którego rywalem będzie Maciej Rataj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News