Fame MMA Marta Linkiewicz
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 5 Listopada 2019

Gwiazda Fame MMA ujawniła swoje rozmowy biznesowe. "Za tyle to mogę Ci nas*ać na klatę"

Fame MMA cieszy się ogromną popularnością. Jedna z jego gwiazd postanowiła upublicznić swoje rozmowy biznesowe. Nie zabrakło nietypowych słów z jej strony. Po raz kolejny zasłynęła ona skandaliczną wypowiedzią.

Fame MMA należy do najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych w naszym kraju. Nic dziwnego, bo sama gala łączy w sobie świat celebrytów ze światem sportu, dzięki czemu regularnie śledzą ją dziesiątki tysięcy osób z całej Polski. Jej uczestnicy zawsze cieszą się wielką popularnością, jednak gdy gala zaczyna się zbliżać, poziom sławy zdecydowanie wzrasta.

Jedna z gwiazd gali Fame MMA postanowiła opublikować w internecie bardzo nietypowe zdjęcie przedstawiające jej rozmowę z potencjalnym partnerem biznesowym. Marta Linkiewicz zdecydowała się w bardzo ostry i charakterystyczny dla siebie sposób wyrazić swoją niechęć do osoby, która wysłała jej pewną propozycję.

Kuriozalny gol w Ekstraklasie. Błąd bramkarza stał się hitem internetu [WIDEO]Kuriozalny gol w Ekstraklasie. Błąd bramkarza stał się hitem internetu [WIDEO]Czytaj dalej

Fame MMA cieszy się ogromną oglądalnością

Marta Linkiewicz zamieściła na swoim Instagramie zrzut ekranu przedstawiający ofertę, którą otrzymała prawdopodobnie za reklamowanie jakiegoś produktu na swoim profilu w portalach społecznościowych. Zdecydowanie widać jednak, że nie przypadła jej ona do gustu, co postanowiła wyrazić w wyjątkowo dobitny sposób. Jej skandaliczna wypowiedź podbija internet.

- (...) proponuję 1200 złotych za jedno zdjęcie na instastory i jeden dziesięciosekundowy filmik - taką ofertę otrzymała Marta Linkiewicz.

- Weź, za tyle, to mogę ci nas*ać na klatę - odpisała krótko gwiazda gali Fame MMA.

Gwiazda Fame MMA podzieliła się skandaliczną odpowiedzią

Swoją odpowiedź Linkiewicz zamieściła na własnym profilu na Instagramie, chwaląc się swoim zachowaniem. Jej słowa wywołały mieszane uczucia wśród internautów. Niektórzy czuli się rozbawieni, a inni zdecydowanie oburzeni.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Gigantyczne zarobki na Fame MMA. Przychody z organizacji gal robią wrażenie
  2. Kuriozalny gol w Ekstraklasie. Błąd bramkarza stał się hitem internetu [WIDEO]
  3. Real Madryt podjął decyzję w sprawie transferu Kyliana Mbappe. Królewscy chcą pobić rekord
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News