Fame MMA Zarobki
.
Autor Piotr Bernaciak - 5 Listopada 2019

Gigantyczne zarobki na Fame MMA. Przychody z organizacji gal robią wrażenie

Fame MMA 5 było ogromnym hitem końcówki października i możemy spodziewać się, że kolejna gala zbierze jeszcze większą widownię. Wiążę się to z wielkimi przychodami. Władze organizacji z pewnością nie mogą narzekać.

Fame MMA stało się fenomenem w dwóch ostatnich latach. Organizatorzy wpadli na pomysł doprowadzenia do walk w oktagonie celebrytów znanych młodym ludziom z działalności w internecie. Taka formuła sprawdziła się wcześniej na całym świecie, dlatego mogliśmy się spodziewać, że tak samo będzie to wyglądać również u nas. Internauci nie ukrywają zainteresowania zmaganiami uczestników.

Już teraz wiemy jednak, że organizowane bedą kolejne gale Fame MMA. Pojawiają się także pierwsze informacje na temat tego, ile na gali zarabiają organizatorzy. Okazuje się, że już w poprzednim roku można tu mówić o ogromnych zyskach, a za ten rok zapewne będą one znacznie wyższe. Wszystko przez ogromne zainteresowanie galą Fame MMA 5, o której mówiło się w całej Polsce.

Real Madryt podjął decyzję w sprawie transferu Kyliana Mbappe. Królewscy chcą pobić rekordReal Madryt podjął decyzję w sprawie transferu Kyliana Mbappe. Królewscy chcą pobić rekordCzytaj dalej

Fame MMA generuje ogromne zyski

Pojawiły się informacje na temat tego, ile zarobili organizatorzy Fame MMA w 2018 roku. Co ważne, wówczas udało się zorganizować zaledwie dwie pierwsze gale, które nie cieszyły się takim zainteresowaniem, jak następne wydarzenia. Prawdziwą eksplozją popularności federacji freakfightowej była trzecia gala. Od tego czasu z pewnością zarobki włodarzy wzrosły.

Wiemy, że w 2018 roku Fame MMA uzyskało 3,6 miliona złotych przychodów, z czego aż pół miliona to czysty zysk netto. Jest to jednak zaledwie informacja o roku 2018, która dopiero teraz wyszła na jaw. Nie są znane dane dotyczące 2019 roku, natomiast możemy być niemal pewni, że przyjdzie nam mówić o kwocie kilka razy wyższej. Gale cieszą się teraz ogromną popularnością.

Fame MMA utrzymuje swoją popularność

Już teraz jesteśmy pewni, że gala Fame MMA 6 się odbędzie i z pewnością będzie śledzona przez jeszcze większą liczbę osób. Z powodu zarabiania przez system pay-per-view włodarze federacji mogą już zacierać ręce na myśl o kolejnych zarobkach idących w miliony złotych.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News