FAME MMA
Twitter/Anonim
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 6 Września 2020

Wielki skandal na FAME MMA. Brutalny faul zawodnika, jego rywal mógł zostać kaleką (WIDEO)

FAME MMA 7 dostarczyło widzom ogromnych emocji. Niestety, poza efektownymi ciosami i nagłymi zwrotami akcji kibice mieli okazję zobaczyć niesportową akcję, która mogła na trwałe pozbawić zdrowia jednego z zawodników.

Starcie Adriana "Polaka" Polańskiego i Amadeusza "Ferrari" Roślika zapowiadało się jako jeden z najbardziej wyrównanych i elektryzujących pojedynków na siódmej gali FAME MMA. Obaj zawodnicy nie darzą się sympatią i w oktagonie zamierzali rozwiązać swój konflikt. Z rewanżowej walki obu zawodników (pierwszą na punkty wygrał "Polak") kibice zapamiętają głównie niesportowe zachowanie "Ferrariego", który brutalnie kopnął w głowę nieprzytomnego rywala.

Jakub Błaszczykowski bronił honoru Polaków w Niemczech. Omal nie doszło do bójki (WIDEO)Jakub Błaszczykowski bronił honoru Polaków w Niemczech. Omal nie doszło do bójki (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski poruszył sercami tysięcy Polaków. Pokazał zdjęcie z córką, które rozczuli każdego (FOTO)
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

FAME MMA 7 w cieniu skandalu. "Ferrari" nie miał litości dla rywala

Pierwsza runda walki toczyła się przede wszystkim w stójce. Mocne uderzenia padały z obu stron i trudno było wskazać zwycięzcę starcia. Wydawało się, że w drugiej odsłonie pojedynku "Ferrari" przechyli szalę na swoją stronę - Roślik trafił "Polaka" potężnym sierpowym i Polczyński bezwładnie padł na matę. Na swoje nieszczęście "Ferrari" dopadł do zamroczonego przeciwnika i kopnął go w głowę tzw. soccer kickiem. Brutalny cios zakończył się dyskwalifikacją.

- To było w ferworze walki. Nie zrobiłem tego specjalnie - podkreślał po walce "Ferrari", ale jego skrucha na nic się zdała. Sędziowie ogłosili go przegranym, mimo że miał niezdolnego do dalszej walki rywala na deskach.

Justyna Żyła znalazła nową miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Justyna Żyła znalazła nową miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Sędzia zabrał głos

- W tej walce miał miejsce jeden z najpoważniejszych fauli w MMA, czyli kopnięcie w głowę w pozycji parterowej. (...) W takiej sytuacji nie można kopać przeciwnika w głowę - można kopać na żebra, brzuch czy udo, ale nie w głowę. (...) Podejrzewam, że będą pretensje, ale był to ewidentny faul - tłumaczył po walce sędzia Piotr Jarosz, który prowadził pojedynek.

Kopnięcie w głowę mogło zakończyć się dla "Polaka" bardzo poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Na szczęście tuż po walce Polański zamieścił nagranie z karetki, w którym przekonywał, że jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tylko wyszła z psem na spacer i odkryła wyjątkowe znalezisko. Okazało się jednak bardzo niebezpieczne
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News