Fame MMA
instagram.com/sajadgharibioficial
Autor Mateusz Wysokiński - 8 Lutego 2020

Nowy gwiazdor Fame MMA? Irański Hulk coraz bliżej występu w Polsce, to zdjęcie mówi wszystko (ZDJĘCIE)

Fame MMA jest imprezą, która budzi wielkie emocje wśród fanów sportu. Mimo że impreza przez wielu jest uważana jako ta, która nie ma nic wspólnego ze sportami walki, to ostatnimi czasy cieszy się naprawdę wielką popularnością. Okazuje się, że nowym gwiazdorem gali może zostać kulturysta, o wyjątkowo oryginalnym pseudonimie "irański Hulk". Sajad Gharibi opublikował na swoim Instagramie wpis, który powinien ucieszyć wielu miłośników sportów walki w Polsce.

Fame MMA może doczekać się debiutu kolejnego zawodnika. Irański kulturysta o pseudonimie Hulk spotkał się ostatnio z organizatorami popularnej gali i już wtedy mówiło się, że siłacz jest bliski występu na kontrowersyjnej imprezie. Od tego czasu, sprawa Sajada Gharibiego ucichła, ale sam Irańczyk nie daje o sobie zapomnieć. Kulturysta opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, w którym zdradza, że jego debiut w sportach walki jest tylko kwestią czasu.

Nowe ustalenia śledczych w sprawie śmierci Kobe Bryanta. Nowe ustalenia śledczych w sprawie śmierci Kobe Bryanta. "To nie była awaria silnika"Czytaj dalej

Fame MMA z nowym gwiazdorem? Irański Hulk ucina wszelkie spekulacje

O Sajadzie Gharibim po raz pierwszy zrobiło się głośno w Polsce, kiedy Wojciech Golla odpowiedzialny za organizację walk spotkał się z Irańczykiem. Wiele wskazywało na to, że panowie dogadają się w sprawie kontraktu, jednak sprawa przycichła aż do dzisiaj. Irański Hulk zdecydował się poinformować swoich fanów na Instagramie, że podpisał umowę z jedną z federacji organizujących walki i już zaraz będzie miał miejsce jego historyczny dowód. Wiele wskazuje na to, że kulturysta z Bliskiego Wschodu porozumiał się z Polakami, na co wskazują dobre stosunki między Gollą a Gharibim.

- Nie muszę sobie nic udowadniać. Może przez to nie jest obecny w cyberprzestrzeni. Wolę sprawdzić się w ringu, w którym moi rywale zdobędą pamiątkę w postaci mojego ciosu. "Irański Hulk" jest jedyny w swoim rodzaju... Mam to we krwi, a w połączeniu z ciężką pracą, zamierzam stać się największym wyzwaniem dla każdego rywala. Wkrótce dowiecie się więcej o mojej współpracy ze światowymi organizacjami. Hulk powrócił! - napisał Gharibi na swoim Instagramie.

Siłacz będzie faworytem zawodów

Nie da się ukryć, że mężczyzna, który zdobył swoją sławę jako kulturysta może być prawdziwym faworytem gali walk dla celebrytów. Irańczyk mierzy 186 centymetrów, a waży około 180 kilogramów, więc jego warunki fizyczne zagwarantowałyby mu wiele tryumfów w Fame MMA.

Jak na razie, sam Irańczyk i przedstawiciele Fame MMA nie potwierdzili, że zawiązali współpracę, ale nie wykluczone, że przyszłość Irańczyka na walkach w Polsce rozstrzygnie się w ciągu najbliższych tygodni, kiedy to Gharibi powie w końcu, gdzie zdecydował się zacząć swoją karierę.

fame mma

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  2. Piątek już jest gwiazdą Herthy. "Z nikim wcześniej nie wiązano tak wielkich nadziei"
  3. Adam Małysz wskazał na problem polskich skoczków. Przez niego mają gorsze wyniki
  4. Coraz mniejsze zainteresowanie Pucharem Świata. W Willingen będzie wielu nieobecnych
  5. Najbardziej nieprawdopodobny transfer stanie się faktem? Legendarny klub pyta o Messiego
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News