Fame MMA
.
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Listopada 2019

Ujawniono niesamowicie bezczelną propozycję Fame MMA dla 12-latka z zespołem Aspergera

Fame MMA to najbardziej kontrowersyjna gala walk w Polsce. Pomimo niskiego poziomu sportowego, zaangażowanie w walki celebrytów i kosztowna oprawa wizualna zapewniły Fame MMA niesamowitą popularność. Zdaniem wielu, włodarze posunęli się jednak za daleko, domagając się zapłacenia kary 2,5 miliona złotych od 12-letniego chłopca chorego na zespół Aspergera, który transmitował wydarzenie w internecie.

Fame MMA domaga się zapłaty 2,5 miliona złotych od chorego na zespół aspergera dziecka - ta informacja wywołała prawdziwą burzę w internecie. Jak się jednak okazuje, to nie koniec całej sprawy. Włodarze postanowili bowiem złożyć rodzicom dziecka niesamowicie bezczelną "propozycję".

Podczas negocjacji z rodzicami Aleksandra, bo tak właśnie nazywa się chory na zespół Aspergera 12-latek, przedstawiciele Fame MMA zaproponowali im, żeby wyrazili zgodę na udział chorego chłopca... w filmie promocyjnym. Takie nagranie miałoby być nie tylko promocją wydarzenia, ale i publiczną karą dla chłopca oraz "przestrogą dla innych". Rodzice naturalnie nie zgodzili się na poniżanie swojego dziecka.

Przedstawiciele Fame MMA twierdzą, że chory na Aspergera 12-latek wiedział co robi, bo ich przeprosił

Co więcej, przedstawiciele Fame MMA twierdzą, że chory na Aspergera, 12-letni chłopak doskonale wiedział, co robi.

- Wskazać należy, że Fame MMA od początku powstania przedmiotowego sporu miała na celu dobro osoby, jaką jest Aleksander, tym bardziej uwzględniając stan jego zdrowia. Niemniej jednak przedstawienie przez rodziców Aleksandra swojego syna jako osoby pozbawionej umiejętności odczytywania konsekwencji swoich czynów stoi w sprzeczności ze stanem faktycznym w niniejszej sprawie - piszą w sprostowaniu przedstawiciele Fame MMA.

Jak się okazuje, wszystko przez przeprosiny, które dla Fame MMA chory Aleksander nagrał dzień po wydarzeniu. Przyznał w nich, że to co zrobił było złe. Teraz (skasowane już) nagranie z przeprosinami włodarze wykorzystują przeciw 12-letniemu chłopcu.

- W kolejnym dniu przedmiotowy film został przez niego (Aleksandra - przyp. red.) usunięty. Powyższe świadczy o tym, że Aleksander miał świadomość, że retransmisja gali w internecie była bezprawna, a fakt nagłego skasowania opublikowanych przeprosin świadczy o chęci uniknięcia odpowiedzialności - pisze Fame MMA.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News