Fame MMA przebite
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Walka, która z pewnością przebije Fame MMA. Dwie megagwiazdy Youtube stoczą walkę w ringu

Fame MMA z pewnością zostanie przebite przez jedną z nadchodzących walk. Doczekamy się starcia dwóch znanych twórców internetowych, którzy są znani przez miliony widzów. Wielu z nich czeka na pojedynek.

Fame MMA pojawiło się w Polsce i zyskało ogromną popularność, choć trzeba przyznać, że pomysł o walkach celebrytów nie pochodzi z naszego kraju. Pomysł zorganizowania takiego starcia pojawił się dawno temu i zyskał rozgłos poza naszym krajem, dlateg zdecydowano się na zaproszenie do udziału w tego typu pojedynkach nasze gwiazdy. Pojedynki w formule Fame MMA trwają jednak również poza Polską.

Już niebawem odbędzie się walka, na którą czekają kibice nie tylko w jednym, konkretnym kraju, lecz na całym świecie. Wszystko przez to, że w ringu zmierzyć się mają zawodnicy znani widzom z całego świata, którzy mogą cieszyć się wielomilionową oglądalnością. Podobnie będzie również z tą walką. Organizatorzy zapowiadają, że sprzedano już znacznie ponad milion kodów do transmisji.

Ujawniono niesamowicie bezczelną propozycję Fame MMA dla 12-latka z zespołem AspergeraUjawniono niesamowicie bezczelną propozycję Fame MMA dla 12-latka z zespołem AspergeraCzytaj dalej

Fame MMA cieszy się popularnością nie tylko w Polsce

Już w ten weekend zmierzą się ze sobą dwie absolutne gwiazdy portalu YouTube. Pojedynek ze sobą stoczą KSI i Logan Paul, dwaj mężczyźni tworzący treści śledzone regularnie przez miliony osób. Walkę w formule bokserskiej zapowiedziano już dawno, a już w ten weekend przyjdzie nam obejrzeć bardzo ciekawe widowisko z udziałem trenujących od dłuższego czasu zawodników.

Co więcej, pojawiła się również dobra wiadomość dla polskich fanów. Okazuje się bowiem, że gala będzie transmitowana w telewizji TVP Sport, co oznacza, że śledzić ją będzie mógł każdy z polskich kibiców. Transmisja będzie oczywiście dostępna również w internecie.

Fame MMA może zostać przebite

Choć pojedynek nie będzie toczony w formule MMA, to trzeba przyznać, że ma to wiele wspólnego z samym zamysłem Fame MMA, czyli walki dwóch gwiazd. Tutaj jest to jednak podniesione do niesamowitej skali, bo popularność uczestników jest nieporównywalna. Wszystko śledzić będzie wielomilionowa widownia, w tym z pewnością również z naszego kraju.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News