Fame MMA Marta Linkiewicz
Instagram - Marta Linkiewicz
Autor Piotr Bernaciak - 9 Czerwca 2020

Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłych

Fame MMA dało Marcie Linkiewicz szansę na powiększenie swojej popularności, jednak gwiazda skorzystała z niej w wyjątkowo efektowny sposób. Jej działalność w mediach społecznościowych nie jest już tak skandaliczna jak dawniej. Gwiazda mimo wszystko czasami publikuje kontrowersyjne zdjęcia.

Fame MMA daje szanse znanym osobom nie tylko na to, by było o nich jeszcze głośniej, ale również na to, by rozpoczęli starania o zdrową i wysportowaną sylwetkę i zachęcali tym samym innych do zainteresowania się sportem. Wśród uczestników gali możemy znaleźć takie osoby, które amatorsko zajmują się walkami, jednak są również tacy, którzy przed podjęciem współpracy z organizacją nie mieli nic wspólnego z pojedynkami w klatce.

Wśród nich z pewnością jest Marta Linkiewicz. Gwiazda internetu kilka lat temu nie była łączona z aktywnością sportową, jednak po wspólnych działaniach z Fame MMA obecnie zmieniła się nie do poznania. Nikt nie mógł przewidzieć, że młoda celebrytka przejdzie tak efektowną metamorfozę na oczach całego internetu. Jej kolejne zdjęcie tylko potwierdza zmiany, jakie przeszła.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Europejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetu
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]Czytaj dalej

Fame MMA dało jej szansę na zmiany w życiu

Marta Linkiewicz nawiązywała współpracę z Fame MMA, gdy nikt nie dawał jej większych szans na zmiany. Wydawało się, że jest to tylko jednorazowa przygoda, po której gwiazda zatęskni za światem imprez i będzie chciała wrócić do swoich przygód, którymi chwaliła się na Instagramie. Okazało się jednak, że świat walk amatorskich wciągnął ją do reszty.

Sportowy tryb życia bardzo spodobał się Marcie Linkiewicz, która ograniczyła imprezy i już po kilku tygodniach widac było tego efekty. Kobieta prezentuje się świetnie i nie jest już tylko internetową gwiazdką, ale daje przykład wielu młodym osobom i zachęca do podjęcia aktywności. Mimo wszystko nie zrezygnowała w pełni z kontrowersji i czasami publikuje nietypowe zdjęcia.

Czy kibice wejdą na stadiony? Mamy nowe informacje, niestety nie są dobreCzy kibice wejdą na stadiony? Mamy nowe informacje, niestety nie są dobreCzytaj dalej

Marta Linkiewicz chwali się swoim ciałem

Na nowym zdjęciu widzimy, że Marta Linkiewicz dalej nie zamierza przerywać swoich treningów i pomimo zamknięcia siłowni nie próżnowała. Kobieta wygląda świetnie i wciąż dba o swoją sylwetkę, dzięki czemu może chwalić się nią w mediach społecznościowych. Komentarze fanów są jednoznaczne, bowiem wszyscy doceniają zmiany, jakie zaszły w jej życiu.

Marta Linkiewicz Fame MMA Jacht

(fot. Marta Linkiewicz - Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypłata gotówki już nie wszędzie taka prosta. Weszły kolejne ograniczenia
  2. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie
  3. Żona Macieja Kota zniewala urodą. Jej wysportowane ciało zapiera dech w piersiach (FOTO)
  4. Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]
  5. Czy kibice wejdą na stadiony? Mamy nowe informacje, niestety nie są dobre
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News