Fame MMA
Facebook Fame MMA
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Znamy datę gali Fame MMA 7. Są też pierwsze nazwiska uczestników, będzie prawdziwa patologia

Fame MMA już wkrótce zagości ponownie na ekranach naszych odbiorników. Organizatorzy uwielbianych przez kibiców w Polsce imprez podali informację na temat następnego wydarzenia stojącego pod znakiem starć celebrytów. Czekają nas kolejne emocje i kontrowersyjne pojedynki.

Fame MMA zyskało ogromną popularność wśród polskich kibiców. Nic więc dziwnego, że organizatorzy gali chcą, by ich wydarzenia odbywały się regularnie. Następne walki zobaczymy już wkrótce. Informacje o zbliżającym się evencie opublikował “Super Express”.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Były współpracownik Roberta Lewandowskiego nie wytrzymał. Na oczach tysięcy widzów zaczął oskarżać piłkarza
  2. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk


Fame MMA odsłania karty. Następna gala już wkrótce

Kibice solidnego okładania się pięściami przez popularnych celebrytów mogą odetchnąć z ulgą. Organizatorzy kontrowersyjnych gal Fame MMA planują po raz kolejny dostarczyć im rozrywkę na najwyższym poziomie, Dziennikarze “Super Expressu” podali informację na temat najbliższych planów szefa federacji Krzysztofa Rozpary.

Najbliższe wydarzenie pod szyldem Fame MMA ma się odbyć już latem, a dokładnie w sobotę 22 sierpnia. Nie wiadomo czy w gali wezmą udział kibice z uwagi na wciąż niepewną sytuację epidemiczną na terenie naszego kraju. Decyzja organizatorów odnośnie do lokalizacji wydarzenia zapadnie w następnych tygodniach.

- Jeżeli sytuacja pozwoli, to będziemy chcieli zaprosić nawet kilkuset widzów i dobierzemy sobie pod to obiekt. Zawsze jest opcja, by zrobić galę FAME MMA 7 w studio - powiedział Krzysztof Rozpara, cytowany przez “Super Express”.

Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej


Wiemy kto tym razem wejdzie do oktagonu

Jednocześnie poznaliśmy też pierwsze nazwiska uczestników sierpniowej gali. Szef kontrowersyjnej federacji zdradził, że w walkach udział wezmą zawodnicy, jak którzy to ujął "nie do końca sobie wszystko wyjaśnili". W oktagonie zobaczymy między innymi Adriana Polańskiego w starciu z Amadeuszem Ferrari oraz Kamila Hassana, który stanie naprzeciwko Maksymiliana Wiewiórki. Więcej szczegółów na temat planów Fame MMA mamy poznać już wkrótce.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcom
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Adam Małysz wykonał ważny telefon. Chodzi o przyszłość polskich skoków. Nie było innej możliwości
  4. Michał Pazdan zmieni klub tuż przed Euro? Obrońca podaje jeden warunek, który zmusi go do transferu
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News