Fame MMA
youtube.com/famemma
Autor Wojciech Olszowy - 12 Grudnia 2020

Gwiazda Fame MMA kusi gorącym zdjęciem. Co za ciało, pokazała się zupełnie bez ubrań (FOTO)

Fame MMA to nie tylko walki mężczyzn. Również i kobiety biorą udział w galach. Dotychczas obecność pań na ringu czy w oktagonie kojarzona była raczej z rolą ozdoby. To się zmienia i możemy oglądać więcej pojedynków kobiet. Jedną z gwiazd żeńskiej części Fame MMA jest Dagmara Szewczyk. Zawodniczka i modelka rozpaliła internet swoim najnowszym zdjęciem.

  • Dagmara Szewczyk przygodę z Fame MMA zaczynała jako ring girl
  • Na ostatniej gali zadebiutowała jako zawodniczka
  • Jej pierwsza walka zakończyła się porażką z Zusje
  • Modelka przypomniała o sobie gorącym zdjęciem na Instagramie

Fame MMA z każdą kolejną galą notuje wzrost popularności. Większa rozpoznawalność przekłada się na większe zarobki. Jeszcze nie tak dawno, współzałożyciel federacji, Wojciech Gola, podzielił się informacjami o zarobkach, na jakie mogą liczyć walczący zawodnicy Według nieoficjalnych informacji, jakie podawał znany dziennikarz sportów walki, Andrzej Kostyra, ósma edycja gali przyciągnęła nawet pół miliona odbiorców. Fame MMA stała się dużym przedsięwzięciem.

Polskie media podają dalej tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj Wojciechowski, ogromna strataPolskie media podają dalej tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj Wojciechowski, ogromna strataCzytaj dalej

Fame MMA. Kontrowersje na ostatniej gali.

Skandale i sensacja to podstawa budowania rozpoznawalności marki Fame MMA. Jej organizatorzy doskonale wiedzą, że ten format gwarantuje zyski i rozpoznawalność. Gale przyciągają uwagę nie tylko followersów i fanów walczących celebrytów, ale i również osób postronnych.

O Fame MMA znów zrobiło się głośno podczas ostatniej gali, zorganizowanej 21 listopada. Walką, na którą czekało wielu kibiców było starcie Marcina Najmana z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Starcie wzbudzało emocje od dłuższego czasu. Między zawodnikami dochodziło do ostrych spięć. "Don Kasjo" twierdził, że Najman ma romans z Esmeraldą Godlewską. Z każdym kolejnym dniem napięcie rosło, co tylko pobudzało kibiców, którzy czekali na tę walkę.

Nastało jednak spore rozczarowanie, gdy obaj weszli do oktagonu. Marcin Najman zrobił coś, co wprawiło w osłupienie wszystkich widzów. Choć to Fame MMA, ich walka miała się odbyć w formule bokserskiej. I o tym było wiadomo od samego początku. Być może ogromne emocje i niepowstrzymana chęć zniszczenia wroga sprawiły, że "El Testosteron" całkowicie zapomniał o zasadach.

Robert Lewandowski z ogromnym wyróżnieniem od FIFA. Pierwszy taki przypadek w historii, historyczny momentRobert Lewandowski z ogromnym wyróżnieniem od FIFA. Pierwszy taki przypadek w historii, historyczny momentCzytaj dalej

Gdy tylko sędzia zezwolił na walkę, Najman rzucił się na przeciwnika i powalił go do parteru. To poważny błąd. Arbiter przerwał starcie, wziął Najmana na bok i wytłumaczył jakie są zasady. Dał mu jeszcze jedną szansę i pojedynek został wznowiony. I zrobił to samo. Tym razem sędzia nie był łaskawy. Zdyskwalifikował Najmana i ogłosił zwycięstwo "Don Kasjo".

Jeszcze większe emocje wzbudziło to, co wydarzyło się po walce. Marcin Najman nie pogodził się z wynikiem i chciał jeszcze raz wyjaśnić kilka rzeczy z "Don Kasjo" za pomocą pięści. W oktagonie doszło do ogromnej przepychanki. W jej wyniku ucierpiał Życiński, gdyż jeden z trenerów Najmana zaatakował zawodnika. Federacja ukarała Najmana i jego trenera dożywotnią dyskwalifikacją oraz zapowiedziała pójście na drogę sądową. Najman także zapowiedział pozwy.

Fame MMA. Gorące zdjęcie gwiazdy

Jednak Fame MMA to nie tylko ogromne kontrowersje. Jest również i piękna strona. Duże znaczenie dla federacji mają również kobiety. Na każdej gali możemy oglądać walki pań. Gwiazdami są Marta Linkiewicz czy Lil Masti. Niedawno do tego grona dołączyła kolejna zawodniczka.

Dagmara Szewczyk do modelka, która w Fame MMA zaczynała jako ring girl. Podczas ostatniej gali jej rola uległa zmianie. Tym razem to ona miała walczyć. Założyła rękawice, by zmierzyć się z Zusje. jej debiut podczas Fame MMA 8 nie był jednak udany. Przegrała pierwszy pojedynek. Jednak nie przez to, że była gorsza od rywalki. Sędzia przerwał starcie, gdyż Szewczyk nie stosowała się do jego poleceń.

Porażka nie przyczyniła się do spadku popularności. Wręcz przeciwnie. Szewczyk zyskała grono fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje 145 tys. osób. Niedawno wrzuciła tam zdjęcie w seksownej bieliźnie, które rozpaliło fanów. "Piękna", "Zjawiskowo", "Cudowna", "Pięknie zdjęcia. Ładnie się prezentujesz na sesji zdjęciowej" - takie komentarze możemy znaleźć pod zdjęciem. Sami zresztą zobaczcie.

Fame MMA

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News