Fame MMA
Fame MMA Youtube
Autor Bartosz Goluch - 13 Marca 2020

Awantura podczas nagrania Fame MMA. Marcin Najman kopnął stolik, jego rywal popchnął prowadzącego (WIDEO)

Fame MMA 6 nadchodzi wielkimi krokami. Jak zwykle wydarzenia związane z galą odbywają się w atmosferze skandalu. Tym razem głównymi bohaterami stali się Marcin Najman oraz jego rywal Piotr "Bestia" Piechowiak. Sceny podczas face to face obu zawodników zelektryzowały internautów.

Nadchodząca gala Fame MMA z powodu zagrożenia koronawirusem odbędzie się bez udziału kibiców. Fani federacji będą jednak mogli obserwować zmagania celebrytów w klatce za pośrednictwem internetu. Pierwszy akord widowiska za nami - na spotkaniu Najmana z Piechowiakiem było naprawdę gorąco.

Skandaliczna relacja Marcina Gortata ws. koronawirusa. Brak słów na żenujące zachowanieSkandaliczna relacja Marcina Gortata ws. koronawirusa. Brak słów na żenujące zachowanieCzytaj dalej

Fame MMA 6 już niebawem. Zawodników "rozpiera energia"

W jednej z walk zmierzą się były bokser Marcin Najman oraz kulturysta Piotr "Bestia" Piechowiak. Przed pojedynkiem federacja zorganizowała spotkanie obu fighterów, które moderował prowadzący Arkadiusz "Pan" Pawłowski. W trakcie rozmowy, jak nietrudno się dmyślić, obaj dżentelmeni nie szczędzili sobie uszczypliwości. Emocje sięgnęły zenitu, gdy doszło do face to face, czyli pojedynku spojrzeń zawodników, który znamy z gal bokserskich i MMA.

Najman, wstając do swojego rywala, kopnął stolik, który przedzielał obu zawodników podczas wywiadu. Piechowiak nie wytrzymał ciśnienia i odepchnął prowadzącego program Pawłowskiego, próbującego stanąć między fighterami. Na szczęście, skończyło się tylko na strachu. - Utnijcie to! Utnijcie! - wołal zdezorientowany Arkadiusz "Pan" Pawłowski (face to face od 1:02:19).

FAME MMA 6: Face to Face - Piechowiak vs Najman

Nasi skoczkowie uwięzieni w Norwegii. Polskie władze ruszają na ratunekNasi skoczkowie uwięzieni w Norwegii. Polskie władze ruszają na ratunekCzytaj dalej

Fame MMA powraca. Bez kibiców, ale ze specjalną ofertą

Organizatorzy gali zapowiadają, że mimo braku kibiców, wydarzenie zachowa wysoką temperaturą, a dla widzów przygotowali specjalne materiały zza kulis imprezy. Gala odbędzie się 28 marca 2020 roku w Częstochowie. W głównych walkach Fame MMA 6 fani zobaczą - oprócz Marcina "El Testosterona" Najmana - m.in. Martę "Linkimaster" Linkiewicz, Wojciecha Golę czy Marcina "Rafoniksa" Krasuckiego. Oto pełna karta walk Fame MMA 6:

 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zusje" Smogulecka (kiedyś Luxuria Astaroth)
 • Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
 • Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
 • "Qbik" Bartosz Kubik - "Cypis" Cyprian Racicki
 • "Szewcu" Maciej Szewczyk - TBA
 • Alan Kwieciński "Alanik" - Arkadiusz Tańcula "Aroy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europejski kraj zamyka granice. Samoloty z wielu krajów nie mają wstępu
  2. SGGW wykwaterowuje studentów z akademików. Muszą niezwłocznie opuścić pokoje
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News