Fame MMA
TRICOLORS/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Września 2020

Syn Edyty Górniak miał walczyć w Fame MMA. Reakcja piosenkarki rozbroiła go do reszty

Fame MMA zdobyło w ostatnim czasie wielką popularność wśród polskich kibiców sztuk walki. W oktagonie pojawiają się kolejne osobowości internetowe i gwiazdy. Jak się okazuje, również syn słynnej piosenkarki Edyty Górniak Allan rozważał udział w brutalnych walkach. Reakcja uwielbianej przez Polaków artystki na zamiary syna była zaskakująca. 

Fame MMA ciągle oferuje kibicom nowe atrakcje. W oktagonie pojawiają się kolejne gwiazdy sieci, a federacja stara się ciągle poszerzać to grono. Ofertę walki otrzymał nawet syn słynnej artystki Edyty Górniak. Piosenkarka zareagowała na wieść o planach syna dość oryginalnie.

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę


Fame MMA kusi syna Edyty Górniak?

Niedawno odbyła się kolejna już gala kontrowersyjnej federacji Fame MMA. Widowisko, podczas którego fani mają okazję oglądać pojedynkujących się celebrytów i gwiazdy sieci, kolejny raz okazało się wielkim hitem i przyniosło organizacji sukces. Jak się okazuje, Fame MMA ciągle chce się rozwijać i werbować do walk w oktagonie kolejne popularne osoby.

Słynna polska piosenkarka Edyta Górniak zdradziła w rozmowie z portalem fakt.pl, że również jej syn Allan rozważał udział w walce podczas gali zorganizowanej przez federację Fame. 16-latek podobno stał się wielkim fanem sportów walki i towarzyszył Marcinowi Najmanowi podczas jego treningów do kolejnej walki. “El Testosteron” od dawna przyjaźni się z Edytą Górniak i być może miał wielki wpływ na decyzję jej syna.

Justyna Żyła chce wrócić do Piotra? Dała nieprawdopodobną wskazówkę, nie przestała go kochać? (FOTO)Justyna Żyła chce wrócić do Piotra? Dała nieprawdopodobną wskazówkę, nie przestała go kochać? (FOTO)Czytaj dalej


Stanowcza reakcja gwiazdy na wieść o walce syna w MMA

Gwiazda polskiej sceny muzycznej w rozmowie z dziennikarzem wspomnianego portalu zdradziła także, jaka była jej reakcja na wiadomość, że Allan zamierza rozpocząć treningi w MMA i chciałby wziąć udział w walce. Piosenkarka szybko zgasiła entuzjazm 16-latka swoją odpowiedzią.

- Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać, że ma coś złamane - wyznała Górniak. - Nie wyobrażam sobie patrzeć, jak on się z kimś bije, bo to jest agresja - dodała artystka, która zaznaczyła, że nie znosi przemocy i jest w stanie zaakceptować sporty walki jedynie z uwagi na przyjaźń z Marcinem Najmanem.

Źródło: fakt.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziesiątki tysięcy Polaków otrzymają po 900 zł. Fundusz podkręca świadczenia
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News