Fame MMA
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 13 Grudnia 2019

Polski celebryta odrzucił propozycję walki na Fame MMA. Teraz wyjaśnia przyczyny swojej decyzji

Fame MMA mogło być bogatsze o walkę jednego ze znanych polskich gwiazdorów. Zdecydował się on jednak na odrzucenie lukratywnej propozycji. Po czasie postanowił opowiedzieć o tym, czym się wówczas kierował.

Fame MMA cieszy się ogromną oglądalnością, czego powodem niewątpliwie są walki najbardziej znanych polskich gwiazd. Przedstawiciele młodego pokolenia nie ukrywają, że cieszy ich zachowanie władz organizacji. Regularnie starają się one organizować kolejne pojedynki z udziałem najbardziej znanych twórców internetowych. Póki co włodarze odnoszą gigantyczne sukcesy.

Nie zanosi się na to, by miało to ulec zmianie w najbliższym czasie. Mimo wszystko możey sobie teraz jedynie wyobrażać, jak wielki sukces można było osiągnąć w razie przekonania jednej z największych gwiazd polskiej muzyki do udziału w gali. Peja postanowił opowiedzieć o propozycji, którą otrzymał dawno temu, a z której ostatecznie zdecydował się nie skorzystać.

Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesieniaZbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesieniaCzytaj dalej

Fame MMA mogło być jeszcze ciekawsze

- Na przestrzeni ostatnich lat konsekwentnie odrzucam wszystkie oferty dotyczące mojego uczestnictwa na galach sportów walki. Ta historia trwa już kilka lat. Skoro odrzucałem inne oferty, nie wchodząc nawet w szczegóły finansowe, z własnych powodów, nie widziałem możliwości zrobienia inaczej również w tym wypadku, pomimo że wiedziałem, o jaką kasę chodzi - powiedział Peja na temat Fame MMA w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Znany raper ujawnił tym samym, że rzeczywiście jakiś czas temu otrzymał propozycję od władz znanej federacji, ale nie zdecydował się na skorzystanie z niej. Najwyraźniej sam uznał, że mógłby na niej znacznie więcej stracić, niż ewentualnie zyskać. Dodał również, że dla niego najważniejszy jest szacunek i nie ma zamiaru postępować wbrew własnym, ustalonym dawno temu regułom.

Fame MMA wciąż szuka nowych gwiazd

Lata temu powiedziałem, że nie wystąpię z szacunku do pracy wszystkich zawodowców. To było koło 2013 roku, kiedy dostałem propozycję walki na gali MMA Attack 3 z Robertem Burneiką, na moje miejsce pojawił się Dawid Ozdoba - dodał raper, cytowany przez Onet.

Póki co nie ogłoszono zbyt wielu uczestników Fame MMA 6, jednak niebawem możey spodziewać się nowych komunikatów ze strony organizatorów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Piątek zdecydował w sprawie swojej przyszłości. Ważne słowa Polaka
  2. Złe wiadomości dla polskich kibiców skoków narciarskich. Podjęto decyzję ws. odwołanego konkursu
  3. Legenda futbolu zabrała głos na temat Leo Messiego. "Nie jest najlepszy na świecie"
  4. Zdemolowano samochód gwiazdy reprezentacji Polski. "Karma cię dopadnie"
  5. Polska zaliczy spadek w rankingu UEFA. Tak źle nie było od wielu lat, złe wieści dla polskich klubów
  6. TVP przekazało najgorsze wiadomości. Nie żyje uwielbiany przez miliony sportowiec, przegrał walkę z chorobą
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News