Fame MMA
youtube.com/ sarniaq
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Stycznia 2020

Gwiazdor TVP chce walki z kontrowersyjnym celebrytą. Spotkają się na Fame MMA

Fame MMA jest bez wątpienia jednym z największych fenomenów wśród sportów walki. Polacy bardzo chętnie oglądają gwiazdy i celebrytów, którzy mierzą się ze sobą na ringu. Teraz prawdziwe emocje przeżyją telewidzowie TVP. Jeden z gwiazdorów stacji chce skrzyżować rękawice z kontrowersyjnym celebrytą, który miał już okazje pokazać się w ringu. Emocji nie zabraknie.

Fame MMA zbliża się wielkimi krokami, a na gali, która ma się odbyć w Częstochowie, będziemy mogli spotkać się z nietypową parą walczących. Jeden z gwiazdorów TVP wyzwał na pojedynek kontrowersyjnego celebrytę, który na swoim YouTubie kpił z miejsca jego urodzenia. Jeśli gwiazdor internetu podejmie rękawice, wtedy będziemy mieli do czynienia z pojedynkiem, który bez wątpienia zgromadzi tysiące Polaków przez telewizorami.

Wyciskające łzy z oczu szczegóły na temat śmierci legendy sportu. Wyciskające łzy z oczu szczegóły na temat śmierci legendy sportu. "Byłem odwodniony z powodu wylanych łez"Czytaj dalej

Fame MMA. Gwiazdor TVP rzuca rękawicę celebrycie

Gwiazdorem TVP, który chce pojawić się na częstochowskiej gali, jest Adam Kraśko, który stał się słynny dzięki udziałowi w programie "Rolnik Szuka Żony". Rolnik z Podlasia poczuł się dotknięty przez ostatnią publikację Lorda Kruszwila, który w nagraniu na YouTube miał reklamować Podlasie. Z projektu nie wyszło nic dobrego, a sam Kruszwil za swoje wygłupy zainkasował kwotę 50 tysięcy złotych z kasy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

- Miało być Hollywood do cholery, mieli być bezdomni, menele, kamerzyści, a co jest? Pałac do cholery. Jak ja chce pałac, to idę do siebie na chatę, a jak ja chcę slumsy, to chciałem tutaj przyjechać i mieć te slamsy - mówił w filmie Marek "Kruszwil" Kruszel.

Czy dojdzie do pojedynku?

Słowa i niepochlebne żarty Kruszwila w kierunku Podlasia bardzo oburzyły Adama Kraśkę, który za pomocą swoich social mediów wyzwał YouTubera na pojedynek.

- Nędzny Lordzie Kruszwil, za obrażanie mojego Podlasia wyzywam Cię na pojedynek MMA! Kruszwil mam nadzieję, że będziesz tak mocny, jak w gębie! Jak przegrasz, ja pokaże Ci Podlasie bez rzucania mięsem i szukania meneli - napisał Kraśko w swoich social mediach

Sam Kruszwil nie powiedział jeszcze, czy przyjmuje wyzwanie. Gdyby stawił się z Kraśką w ringu, byłby to drugi raz, gdyby pojawił się na gali Fame MMA. W trakcie ostatniej walki Kruszel zwyciężył z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczne zaskoczenie. FC Barcelona ogłosiła nowego trenera, miliony kibiców pierwszy raz o nim usłyszą
  2. Znany dziennikarz apeluje do Jerzego Brzęczka. "Jeszcze raz o to proszę"
  3. Lukas Podolski komentuje swoją przyszłość. Ważna informacja dla kibiców Ekstraklasy : Tu nigdy nie zagram
  4. Robert Lewandowski apeluje do kibiców. Chodzi o zdrowie małego chłopca
  5. Dawid Kubacki dostał reprymendę od kolegi z kadry. Poszło o jego ostatnie występy
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News