Fame MMA
Fame MMA 6
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Kwietnia 2020

Patogwiazda Fame MMA oznajmiła, co zrobi po kwarantannie. Obrzydliwe, tylko jedno jej w głowie

Fame MMA zyskało ogromną popularność w Polsce. Widzowie chętnie oglądają, jak celebryci pojedynkują się w ringu. Wielu z nich równie chętnie śledzi poczynania swoich “ulubieńców” również poza oktagonem. Jedna z największych gwiazd federacji kolejny raz wzbudziła kontrowersje, zdradzając, co zrobi po zakończeniu okresu kwarantanny. 

Fame MMA zdobyła serca widzów dzięki niespotykanej dotąd w Polsce formule widowiska. W klatce mierzą się często znani ludzie, niezwiązani w ogóle ze sportami walki. Celebryci dostarczają oglądającym wiele rozrywki, ale i nie raz zażenowania. Jedna z twarzy federacji wywołała oburzenie, gdy zdradziła, co zrobi, gdy tylko minie czas kwarantanny.

Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyćRobert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusem
  2. Sanepid opublikował miejsca w których Polacy zarażają się wirusem. Wizyty w niektórych nie możesz uniknąć


Fame MMA zasłynęło wśród kibiców z udziału w walkach kontrowersyjnych celebrytów

Podczas ostatniej, szóstej już gali Fame MMA, doszło do starcia słynącej z kontrowersyjnych zachowań Marty Linkiewicz z Zusje, znanej również niegdyś jako Luxuria Astaroth. Starcie obu pań wygrała Linkiewicz, dla której było to już kolejne zwycięstwo w oktagonie. Celebrytka, która zasłynęła z nieprzyzwoitego zachowania, uwielbia najwyraźniej wzbudzać wokół siebie zainteresowanie, gdyż teraz znalazła się ponownie na ustach wszystkich za sprawą wyznania w mediach społecznościowych. Zawodniczka federacji Fame zorganizowała na swoim koncie w serwisie Instagram popularną sesję Q&A. Jej fani mogli nadsyłać pytania.

Już dziś mecz Polska - Ukraina. Gdzie oglądać na żywo starcie z udziałem Biało-czerwonych?Już dziś mecz Polska - Ukraina. Gdzie oglądać na żywo starcie z udziałem Biało-czerwonych?Czytaj dalej


Patogwiazda Fame MMA po raz kolejny wywołała oburzenie. Brak słów

23-latka w przeszłości słynęła ze słabości do używek, zwłaszcza alkoholu. Podczas rozmowy z obserwatorami jej profilu nie zabrakło szczerej z jej strony wypowiedzi i samokrytyki na temat jej wcześniejszego stylu życia.

- Dobrze, że nie jestem już takim szonem bez ambicji żyjącym od weekendu do weekendu. (...) Uważam, że jestem miła. Różne chodzą legendy. Ludzie mnie różnie odbierają. Mało mówię, bywam zimna i zdystansowana, ale to zależy od demonów, jakie mnie akurat nawiedzają - napisała.

Marta Linkiewicz nie byłaby jednak sobą, gdyby w jej wypowiedzi zabrakło kontrowersyjnych stwierdzeń. Zapytana przez jednego z fanów o to, co zrobi, gdy minie czas przymusowej kwarantanny, w swoim stylu odpowiedziała dosadnie.

- Dam sobie w palnik - wyznała bezpardonowo patogwiazda Fame MMA.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europa zamarła, zabrzmiał dzwon, miliony ludzi przeszły ciarki. Niezwykła chwila w rocznicę pożaru perły Francji
  2. Gdzie wyrzucić maseczki i rękawiczki? Odpowiedź nie jest taka oczywista
  3. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
  4. Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura Szpilki
  5. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
  6. PAA: nie ma zagrożenia po pożarze wokół Czarnobyla. Ostrzega jednak Polaków przed inną ważną rzeczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News