Fame MMA Marta Linkiewicz
Fame MMA 6
Autor Piotr Bernaciak - 14 Maja 2020

Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Fame MMA wykreowało kolejną gwiazdę, która wciąż zwiększa swoją popularność. Jej najnowsze zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród internautów w mediach społecznościowych. Komentarze na temat jej postawy są jednak zdecydowanie podzielone.

Fame MMA wypromowało Martę Linkiewicz w świecie polskich mediów społecznościowych. Młoda zawodniczka co prawda była wcześniej znana na Instagramie z powodu swojego zachowania, które przysporzyło jej bardzo wielu wrogów. O słynnych przygodach Marty Linkiewicz w autokarze raperów słyszały tysiące Polaków, jednak swoją popularność postanowiła ona oprzeć na czymś innym.

Sportowy tryb życia i walki na Fame MMA sprawiły, że Marta Linkiewicz dziś jest jedną z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci w polskim świecie gwiazd i sportu. Jej działalność na Instagramie wywołuje jednak wciąż niemałe poruszenie. Najnowsze zdjęcie doprowadziło do pojawienia się bardzo wielu komentarzy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tysiące Polaków będzie rozczarowanych 1000+ na wakacje. Porażająca opinia eksperta
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Legenda nie mogła dłużej wytrzymać. Jego ojciec został przed laty zabity, opowiedział wszystko ze szczegółamiLegenda nie mogła dłużej wytrzymać. Jego ojciec został przed laty zabity, opowiedział wszystko ze szczegółamiCzytaj dalej

Fame MMA. Marta Linkiewicz znów wywołuje skandal

Marta Linkiewicz początkowo traktowała udział w Fame MMA jako zabawę, jednak z czasem bardzo zaangażowała się w sportowy tryb życia, za co spotkała się z setkami pochwał. Zmiany na jej przykładzie były bardzo zauważalne, bowiem udało jej się całkowicie odmienić swój wygląd. Wiele osób mówi, że jest to oczywiście zmiana na plus i trudno się z tym nie zgodzić.

Mimo wszystko gwiazda nie rezygnuje ze swojej kontrowersyjnej działalności na Instagramie. Tym razem opublikowała ona kolejne zdjęcie, które spowodowało lawinę komentarzy dotyczących jej wyglądu. Zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym odsłoniła niemalże całe swoje ciało. Fanów nie zdziwił taki wpis, bowiem są już oni przyzwyczajeni do odważnych zachowań.

Legia Warszawa ustaliła cenę za swoją gwiazdę. Ogromne pieniądze, prawdziwa fortunaLegia Warszawa ustaliła cenę za swoją gwiazdę. Ogromne pieniądze, prawdziwa fortunaCzytaj dalej

Fame MMA zwiększyło popularność Marty Linkiewicz

ZOBACZ ZDJĘCIE MARTY LINKIEWICZ:

Fame MMA Marta Linkiewicz samochód

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co najmniej 80 osób nie żyje, masowa ewakuacja, pandemia wszystko utrudnia. Tragiczne wiadomości ze świata
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News