Fame MMA
MAREK ZIELINSKI/East News
Autor Piotr Mika - 14 Lipca 2020

Patogwiazdor wróci do klatki w Fame MMA? Na pojedynek wyzywa go pogromca Najmana

Fame MMA 7 zbliża się nieubłaganie, a fani dostają kolejne gorące plotki na temat uczestników i walk jakie się na nim odbędą. Teraz jeden z pogromców Marcina Najmana, który na tej gali pożegna się z mieszanymi sztukami walk, wyzywa na pojedynek innego niezwykle popularnego zawodnika. Taka walka z pewnością przyniosłaby jeszcze większy rozgłos dla zbliżającej się gali.

Fame MMA mimo wątpliwej jakości sportowej przyciąga niezwykłe rzesze fanów, chcących zobaczyć jak polscy i zagraniczni celebryci, czy nawet "patocelebryci" mierzą się ze sobą w klatce walcząc w konwencji MMA. Teraz jeden z nowych zawodników na scenie, który wcześniej pokonał Marcina Najma, chce zmierzyć się zawodnikiem i celebrytą mającym ugruntowaną pozycję wśród polskich fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
Niebywały splot tragicznych wydarzeń. Nie żyje znany sportowiec, miał olbrzymiego pechaNiebywały splot tragicznych wydarzeń. Nie żyje znany sportowiec, miał olbrzymiego pechaCzytaj dalej

Fame MMA 7 zaskoczy wszystkich kartą walk?

W planowanej na 5 września siódmej odsłonie gali Fame MMA szykują się coraz to "ciekawsze" walki. Wiele mówiło się dotąd o tym, że to właśnie na tej gali swoją karierę w MMA zakończy Marcin Najman. 41-letni były bokser wciąż jednak nie zdradził, z kim zmierzy sie na pożegnanie z klatką. "El Testosteron" łączony był do tej pory m.in. z Kasjuszem Życińskim oraz z Pawłem Mikołajuwem, zawodnikiem i raperem znanym bardziej jako Popek, jednakże w obu przypadkach Najman zaprzeczył tym doniesieniom.

Z Popkiem, który także potwierdził swój udział w Fame MMA 7, łączony jest jednak inny "zawodnik", który niedawno wszedł w świat walk celebrytów. Piotr "Bestia" Piechowiak, kulturysta oraz trener personalny debiut w klatce zanotował na Fame MMA 6, na którym pokonał... Marcina Najmana. To właśnie porażka z Piechowiakiem przyczyniła się do decyzji "El Testosterona" o zakończeniu kariery. Teraz "Bestia" chce walczyć z kolejną "gwiazdą", a pokonanie Popka przysporzyłoby mu niewątpliwie kolejnych fanów.

Polska gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie kariery? Kibice przecierają oczy ze zdumieniaPolska gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie kariery? Kibice przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Walka "Bestii" z Popkiem wciąż możliwa

Piechowiak zdradził w rozmowie z "WP Sportowe Fakty", że prowadzone były już rozmowy na temat jego powrotu do klatki na gali Fame MMA 7 i walce ze słynnym raperem z "Gangu Albanii" - Nie mówię "nie". Jest taka opcja. Nie będę ukrywał, że nawet prowadziliśmy rozmowy na temat mojego występu na tej gali i walki z Popkiem. Wiem jednak, że w grę wchodzi również inny przeciwnik dla Popka. Decyzja jeszcze nie zapadła - stwierdził kulturysta. Jednocześnie "Bestia" zapowiada, że nie tak naprwadę to nie chce walczyć z nikim innym - Albo Popek, albo wracam dopiero na gali FAME MMA 8 - stwierdza stanowczo Piechowiak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu stare płyty? Niektóre są warte fortuny, warto przetrzepać piwnice, bo można sporo zarobić
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News