Fame MMA
instagram.com/donkasjo
Autor - 14 Września 2020

Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nóg

Fame MMA zdobywa coraz większą popularność, a jedną z gwiazd nowej rozrywki jest znany z występów w programie "Warsaw Shore" Kasjusz Życiński. Popularny "Don Kasjo", który na najbliższej gali Fame MMA ma zmierzyć się z Marcinem Najmanem zdradził, że ma problem z hazardem. Kwoty jakie przepuścił w kasynie są nie do pomyślenia.

Fame MMA 7 było kolejnym sukcesem organizatorów gali, choć jedna z największych gwiazd tej formuły, Kasjusz Życiński nie mógł wystąpić z powodu kontuzji. Wielki powrót "Don Kasjo" do klatki jest zaplanowany na ósmą galę, w której zmierzy się z Marcinem Najmanem. Teraz jednak, patogwiazdor zdradził, że oprócz MMA jego wielką pasją jest... hazard.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćIle zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćCzytaj dalej

Fame MMA. Gwiazdor "freak fightów" ma problemy z hazardem

Kasjusz Życiński swoją popularność zbudował na występach w programie "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", a później wszedł w świat Fame MMA, które zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Teraz wyszło na jaw, że "Don Kasjo" nie radził sobie z hazardem i nie panował nad wydawanymi w kasynie kwotami.

O wszystkim opowiedział on w wywiadzie dla Kamila Bekiera w programie "Kto Wygrał" na YouTubie. - Mam świadomość, że mam problem z hazardem. Przyjechałem do Warszawy i straciłem od razu dużą poduszkę finansową. To był początek mojej drogi tutaj w Warszawie - zdradził "Don Kasjo".

- Wydaje mi się, że chciałem się odciąć od tego całego gówna, od tego show biznesu, gdzie jest mnóstwo ludzi fałszywych. A tam jest inaczej, jest spokój rzucasz sobie dużą gotówką i grasz. Ale mam nadzieję, że teraz sobie dobrze poukładałem i przeanalizowałem wszystko w głowie i nie zniszczy mnie ten hazard - mówił w programie gwiazdor Fame MMA.

Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Potężna gotówka stracona w 48 godzin

"Don Kasjo" zdradził również, jaki jest jego "rekord" jeśli chodzi o największe pieniądze przepuszczone w krótkim czasie. - Najwięcej? 126 tysięcy w dwie doby. Czyli siedziałem tam 48 godzin. W sumie z pół miliona już. Miałem takie trzy etapy w życiu, gdzie dużo popłynąłem - mówił bez ogródek Życiński.

- Ale teraz mam nadzieję, że wyciągnąłem wnioski i będę inwestował tę kasę w jakieś lepsze cele i tyle. Wiem, jestem świadomy tego, że mam problem, że nie mam kontroli i wchodzę i płynę w kasynie - przyznał "Don Kasjo".

Kasjusz Życiński już w listopadzie znów będzie miał okazję pokazać się fanom, tym razem na gali Fame MMA 8. Ma on na niej stoczyć pojedynek z Marcinem Najmanem, z którym jest skonfliktowany. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, na małe rękawice.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz popracować chociaż rok więcej. Twoja emerytura wzrośnie, podajemy konkretnie o ile
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News