Fame MMA
youtube.com/kanałsportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Kwietnia 2020

Poznaliśmy ostatniego w karierze rywala Marcina Najmana. Gwiazdor przyjął wyzwanie na Fame MMA

Fame MMA może być świadkiem niespodziewanych scen. Marcin Najman, który wyraził chęć wzięcia udziału w jeszcze jednej walce na ringu zmierzy się z byłą gwiazdą piłkarskiej reprezentacji Polski, która przyjęła jego wyzwanie. Takiego przeciwnika dla pięściarza nikt nie mógł się spodziewać. Będziemy świadkami naprawdę ciekawego pojedynku.

Fame MMA będzie świadkiem niesamowitego pojedynku. Marcin Najman, który powiedział, że definitywnie kończy z walkami na ringu wybrał sobie ostatniego przeciwnika, który stanie na jego drodze w karierze zawodowej. Co ciekawe, jest to były reprezentant Polski w piłkę nożną. Były gracz m.in. ŁKS, Lecha i Olympique Marsylia podjął wyzwanie i wiele wskazuje, że to właśnie on będzie miał okazję spotkać się z Najmanem w trakcie ostatniej walki w jego karierze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Sanepid opublikował miejsca w których Polacy zarażają się wirusem. Wizyty w niektórych nie możesz uniknąć
  3. <
Kibice nie mogą uwierzyć. Grzegorz Krychowiak pozuje bez spodni przed swoim komputerem (FOTO)Kibice nie mogą uwierzyć. Grzegorz Krychowiak pozuje bez spodni przed swoim komputerem (FOTO)Czytaj dalej

Fame MMA. Marcin Najman poznał ostatniego rywala w swojej karierze?

Okazuje się, że w ringu przeciwko Najmanowi chce stanąć Piotr Świerczewski. Były kapitan Olympique Marsylia chce podjąć się walki z Najmanem i uważa, że ma on duże szanse na to, aby pokonać kontrowersyjnego pięściarza. Rzeczą, która motywuje Świerczewskiego jest jego osobisty stosunek do gwiazdora Fame MMA.

- Adamek by go przecież zmiótł, podobnie Fonfara. A Kasjusz swoje waży. Przyjmuję wyzwanie do walki. Tak dużo ludzi Najmana nie lubi, że wejdę z nim do klatki choćby dla zasady. - mówi były reprezentant Polski w rozmowie z Interią.

Do Polski dotarły najgorsze wiadomości. Nie żyje legenda piłki nożnej, przegrała długą walkę z chorobąDo Polski dotarły najgorsze wiadomości. Nie żyje legenda piłki nożnej, przegrała długą walkę z chorobąCzytaj dalej

Świerczewski pokona Najmana?

Piotr Świerczewski, który ma za sobą debiut w formule MMA, jest przekonany, że da sobie radę z Najmanem. Wszystko przez to, że pięściarz w ciągu ostatnich walk nie był na ringu dłużej, niż przez dwie minuty. Sam piłkarz wskazuje, że jest w stanie wytrzymać w ringu o wiele dłużej.

- Nie wiem, czemu on tak łatwo ubliża wszystkim, którzy coś osiągnęli, skoro sam nie osiągnął nic. Ja mam za sobą jedno wejście do klatki, ale byłem w niej dziewięć minut. On w pięciu ostatnich występach uzbierał może ze cztery minuty - przyznał były reprezentant Polski w piłce nożnej w rozmowie z Interią.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Europa zamarła, zabrzmiał dzwon, miliony ludzi przeszły ciarki. Niezwykła chwila w rocznicę pożaru perły Francji
   2. Gdzie wyrzucić maseczki i rękawiczki? Odpowiedź nie jest taka oczywista
   3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
   4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
   5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
   6. PAA: nie ma zagrożenia po pożarze wokół Czarnobyla. Ostrzega jednak Polaków przed inną ważną rzeczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News