Fame MMA
.
Autor Mateusz Wysokiński - 16 Stycznia 2020

Megagwiazda polskiego internetu zawalczy na Fame MMA? Jest komentarz organizatorów

Fame MMA znalazło się znowu na ustach kibiców z całej Polski. Wszystko przez to, że jedna z największych gwiazd internetu dostała ofertę pojawienia się na gali sportów walki. Jeśli ta plotka okaże się prawdą, widzowie tysiącami zgromadzą się przed telewizorami. Takiej osoby na kontrowersyjnej gali nie można było się spodziewać.

Fame MMA to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych gal sportów walki w Polsce. Emocje widzów budzi fakt, że celebryci, którzy nie mają często pojęcia o walczeniu, ścierają się ze sobą, a ich sposób walki nie zawiera często elementów techniki, jakimi posługują się profesjonaliści. Niemniej, Polacy uwielbiają, kiedy celebryci ścierają się ze sobą na ringu, a znane nazwiska od zawsze są motorem napędowym gali. Do obsady najnowszej edycji Fame MMA może dołączyć jedna z największych gwiazd internetu. Takiej sytuacji nie mógł się spodziewać żaden z fanów gali.

Nie żyje legendarny sportowiec, który zachwycał miliony. Doprowadził swojego syna do ogromnych sukcesówNie żyje legendarny sportowiec, który zachwycał miliony. Doprowadził swojego syna do ogromnych sukcesówCzytaj dalej

Fame MMA z nową gwiazdą? Wielka gwiazda internetu może wystartować na ringu

Osobą, która jest przymierzana w kontekście walki w Fame MMA jest youtuberka i influencerka Lexy Chaplin. Obecna gwiazda kanału Project X stała się bardzo popularna, w związku z czym właściciel gali - Wojciech Gola miał zaproponować jej udział w walce. O ile sama gwiazda nie wyraziła jeszcze komentarza w sprawie zadebiutowania w sportach walki, to wydaje się, że jej udział w przedsięwzięciu jest prawdopodobny. W dużym stopniu dlatego, że pieniądze oferowane przez Golę za udział są bardzo duże, a pokazanie się przed większą publicznością mogłoby pomóc Chaplin w osiągnięciu jeszcze większej popularności.

Gwiazda YouTube'a jest kuszona przez Golę i jeśli zgodziłaby się na udział w Fame MMA dołączyłaby do takich gwiazd internetu jak Marta Linkiewicz, Sexmasterka czy Małgorzata Godlewska, które mają w swoim życiorysie walki na rin

Kto wystąpi na Fame MMA?

Jak na razie nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów dotyczących najnowszej edycji Fame MMA, która odbędzie się w Częstochowie. Jedynym potwierdzonym uczestnikiem jest Marcin Najman, dla którego będzie to szansa pokazania się przed publicznością z rodzinnego miasta.

Dużo mówi się o tym, że w ringu po raz kolejny zobaczymy youtubera Kruszwila, który ostatnimi czasy dostał wyzwanie od Adama Kraśki znanego z programu "Rolnik Szuka Żony". Jak widać, kompletowanie gwiazd zainteresowanych pojawieniem się na ringu trwa i już niebawem możemy być świadkami bardzo ciekawej gali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News