Fame MMA, Marcin Najman
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 16 Marca 2020

Piękny gest Marcina Najmana. Gwiazda Fame MMA nie zapomina o swoim idolu z dzieciństwa

Fame MMA 6 nadchodzi wielkimi krokami. Gala ma odbyć się mimo zagrożenia koronawirusem, a jednym z zawodników, którzy wejdą do oktagonu, będzie Marcin Najman. Były bokser z Częstochowy poza kontrowersyjnymi wypowiedziami jest również znany z wielu akcji charytatywnych. Najnowsza inicjatywa zawodnika ma na celu wsparcie słynnego polskiego sportowca.

Najman wyjdzie do ringu z kulturystą Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Walka odbędzie się bez udziału publiczności. Właśnie z tym wydarzeniem związana jest licytacja, którą niedawno rozpoczął Najman.

Boruc z podejrzeniem wirusa. Polski bramkarz przekazał kuriozalne informacje, nóż się otwiera w kieszeniBoruc z podejrzeniem wirusa. Polski bramkarz przekazał kuriozalne informacje, nóż się otwiera w kieszeniCzytaj dalej

Fame MMA 6. Najman zaprasza do swojego narożnika

Przedmiot licytacji stanowi dla sympatyków Najmana i Fame MMA nie lada atrakcję. Jej zwycięzca zostanie jednym z sekundantów zawodnika i będzie mógł stanąć w jego narożników podczas najbliższej walki. Jeśli tylko planów nie pokrzyżuje zagrożenie epidemiologiczne, taka okazja nadarzy się 28 marca w Częstochowie podczas gali Fame MMA 6.

Marcin Najman zdradził, skąd pomysł, by wesprzeć akurat Tomasza Golloba. - Jestem kibicem żużla od dziecka. Lokalnie kibicowałem Sławkowi Drabikowi. Ale od ponad 20 lat największe emocje wzbudzał w tym sporcie Tomek Gollob. Myślę, że nie tylko w moim przypadku. Zachwycał przecież całą sportową Polskę. Dzisiaj chciałbym dołożyć cegiełkę do jego rehabilitacji. Nie chodzi wyłącznie o względy finansowe. Przede wszystkim mistrz musi wiedzieć, że o nim pamiętamy - tłumaczył w rozmowie z Interią.

Absurdalny ranking najlepszych bramkarzy. Który jest Wojciech Szczęsny?Absurdalny ranking najlepszych bramkarzy. Który jest Wojciech Szczęsny?Czytaj dalej

Gollob walczy o powrót do zdrowia

Akcja Najmana cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. W tej chwili deklarowana kwota to 5000 zł. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie Tomasza Golloba. który w 2017 roku doznał poważnego urazu kręgosłupa podczas treningu motocrossowego. Żużlowiec nie może chodzić i samodzielnie funkcjonować. Nadzieją na powrót do normalności jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych.

Żużlowiec zmaga się z silnymi bólami oraz nawracającymi zapaleniami układu moczowego, które wynikają z ograniczonej możliwości ruchu. Niedawno Gollob po raz kolejny trafił z tego powodu do szpitala.

Udział w licytacji można wziąć pod adresem e-mail najman.box@wp.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Takiego Zakopanego jeszcze nikt nie widział. Miasto-widmo, niewiarygodne [ZDJĘCIA]
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News