Fame MMA
Youtube/Fame MMA
Autor Bartosz Goluch - 17 Kwietnia 2020

Polski medalista olimpijski rozważa występ w Fame MMA. To byłby prawdziwy hit

Fame MMA dotychczas skupiało się na walkach youtuberów i celebrytów, jednak federacja zamierza pójść w stronę rywalizacji sportowej. Doskonałym krokiem w tym kierunku byłoby zakontraktowanie byłego polskiego olimpijczyka, który przyznał, że taka propozycja mogłaby być dla niego atrakcyjna.

Piotr Małachowski dwukrotnie zdobył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie oraz w Rio de Janeiro. Polski dyskobol zbliża się już do końca kariery, ale niewykluczone, że pozostanie przy sporcie. Jak powiedział na antenie Eurosportu, otrzymał sporo propozycji.

Gorące zdjęcie Justyny Żyły. Była żona skoczka nie ma na sobie żadnych ubrań (FOTO)Gorące zdjęcie Justyny Żyły. Była żona skoczka nie ma na sobie żadnych ubrań (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne

Fame MMA zyska nową gwiazdę?

Utytułowany dyskobol zamierza pożegnać się z kibicami po igrzyskach olimpijskich w 2021 roku. - Moim marzeniem jest zagrać w meczu piłki ręcznej. Chciałbym też przebiec maraton. To prawdziwa próba charakteru. Ciekawe, jak zareagowałby na to mój organizm. To jest taki mój cel po karierze. Może nie od razu, ale po kilku latach, jak zatęsknię za sportem, to będę chciał wystąpić w maratonie - ujawnił.

Małachowski zdradził, że otrzymał już wiele propozycji od polskich federacji MMA. Olimpijczyk nie wyklucza rozpoczęcia kariery fightera. - Były również propozycje ze sportów walki, ale jeśli miałbym się na coś zdecydować, to tylko Fame MMA. Nie można robić czegoś takiego np. na KSW, bo ja nie jestem profesjonalistą i nie chcę obrażać prawdziwych zawodników - stwierdził zawodnik.

Ekstraklasa wraca do gry. Podano datę i terminarz rozgrywekEkstraklasa wraca do gry. Podano datę i terminarz rozgrywekCzytaj dalej

Małachowski ma potencjał

36-letni dyskobol ma doskonałe warunki do sportów walki. Potężna postura (190 cm wzrostu i 130 kg wagi) oraz szybkie ręce mogłyby okazać się ogromnym atutem w starciu z półamatorami z Fame MMA. Próżno szukać równie rosłego i ciężkiego zawodnika wśród obecnych twarzy Fame MMA. Wszystko wskazuje jednak na to, że Małachowskiego w oktagonie zobaczymy najwcześniej w przyszłym roku. Trudno bowiem sobie wyobrazić, by przygotowania do IO w Tokio pogodził z treningami sztuk walki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Jak długo będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia na konferencji rozwiał wszystkie wątpliwości
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Morawiecki zabrał głos w kwestii zamkniętych granic. Musimy uzbroić się w cierpliwość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News