Fame MMA Marcin Najman
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa

Fame MMA dało jednemu z byłych sportowców okazję do przypomnienia o sobie tysiącom kibiców. Teraz okazuje się, że rusza on ze swoim nowym programem. Wiadomość przekazana przez patogwiazdora zdziwiła fanów.

Fame MMA cieszy się gigantyczną popularnością i nie może dziwić, że dziś największe gwiazdy federacji znanej z walk celebrytów mogą cieszyć się jeszcze większym zaciekawieniem fanów. Jeden ze sportowców ma dziś sporo pracy po tym, gdy ogłosił, że następna walka najprawdopodobniej będzie jego ostatnią. Kibice wyczekują daty rozpoczęcia gali.

Jeszcze przed wydarzeniem patogwiazdor Fame MMA ogłosił, że zamierza ruszyć ze swoim własnym projektem, który ma szanse na to, by zyskać gigantyczną popularność w polskim internecie. Może się tak stać również dlatego, że już w pierwszym odcinku jego programu pojawi się wyjątkowo niespodziewany gość.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Miał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieMiał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieCzytaj dalej

Fame MMA przypomniało kibicom o kontrowersyjnym sportowcu

Marcin Najman przez lata cieszył się raczej antypatią ze strony kibiców, którzy uważali go za sportowca, który jest jedynie "mocny w gębie", a więc lubi przekonywać o swojej sile, a rzeczywistość brutalnie weryfikuje jego umiejętności. Nie da się ukryć, że tak właśnie było wiele razy w przeszłości, gdy Najman przegrywał choćby z Piotrem Piechowiakiem na ostatniej gali Fame MMA.

Teraz jednak Marcin Najman ogłosił, że otwiera własny program na YouTube, na którym pojawiać się będą rozmowy ze znanymi Polakami. Jak poinformował sam zawodnik, pierwszym gościem będzie nie kto inny, jak Janusz Korwin-Mikke, przedstawiciel Konfederacji.

Robert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię. Po latach zdradził przykre szczegóły śmierciRobert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię. Po latach zdradził przykre szczegóły śmierciCzytaj dalej

Marcin Najman znów zawalczy na Fame MMA?

Kibice oburzyli się, że Marcin Najman zamierza sprowadzić do swojego programu tak kontrowersyjnego polityka, jednak z pewnością jest to dobry sposób na to, by zwiększyć swoją rozpoznawalność na rynku mediów społecznościowych. Pozostaje jedynie czekać na efekty rozmowy zawodnika Fame MMA z politykiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Jak długo będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia na konferencji rozwiał wszystkie wątpliwości
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Morawiecki zabrał głos w kwestii zamkniętych granic. Musimy uzbroić się w cierpliwość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News