Fame MMA
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 19 Marca 2020

Gala Fame MMA 6 nie odbędzie się zgodnie z planem. Zapadła ostateczna decyzja władz federacji

Fame MMA 6 stanęło pod znakiem zapytania w związku z koronawirusem, który doprowadził do odwołania większości imprez sportowych w Polsce. Gala wprawdzie odbędzie się w terminie, ale włodarze federacji zdecydowali się na daleko idące zmiany w organizacji imprezy.

Szósta gala Fame MMA została zaplanowana na 28 marca i miała odbyć się w Częstochowie. Kilka dni temu zdecydowano o wyłączeniu z wydarzenia udziału kibiców. Dziś zapadła decyzja o zmianie lokalizacji gali. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo zawodników i kibiców.

Robert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu PortugalczykRobert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu PortugalczykCzytaj dalej

Fame MMA w tajemniczym miejscu

- Przenosimy galę do studia telewizyjnego poza Częstochową. Nie mamy możliwości zorganizowania tego w hali widowiskowo-sportowej. To wiązałoby się ze sporymi trudnościami i ryzykiem związanym z zagrożeniem epidemicznym, którego nie bylibyśmy w stanie wyeliminować. Przeprowadzenie tego w studiu telewizyjnym wytwarza możliwość kontroli, podzielenie zespołu na mniejsze grupy, redukcji osób przebywających w jednym pomieszczeniu. Chcemy w ten sposób dopasować się do zaleceń, które na ten moment opublikowano - mówi w rozmowie z "Super Expressem" szef Fame MMA Krzysztof Rozpara.

Prezes fedaracji nie chce jednak ujawnić, gdzie odbędą się walki. Jak twierdzi, w ten sposób chce zminimalizować ryzyko zarażenia. Rozpara przypomina, że na zawodników często czatują fani i łowcy autografów, a koronawirus najszybciej rozprzestrzenia się w dużych skupiskach ludzkich. Teren wokół obiektu będzie ogrodzony, a poza zawodnikami, członkami ich teamów i ekipy telewizyjnej nikt nie zostanie wpuszczony.

Tomasz Hajto pożyczył ogromną sumę od piłkarza zbierającego na leczenie. Nie oddał pieniędzyTomasz Hajto pożyczył ogromną sumę od piłkarza zbierającego na leczenie. Nie oddał pieniędzyCzytaj dalej

Lekarze będą czuwać nad bezpieczeństwem

Rozpara zapowiada, że przed walką zawodnicy zostaną dokładnie przebadani. - Jeśli nasz zespół medyczny cokolwiek wykryje, nie będziemy tego bagatelizować. Gdyby jeden z zawodników miał podwyższoną temperaturę, będziemy musieli z danej walki zrezygnować - zapewnił.

Szef Fame MMA podkreślił również, że wobec epidemii koronawirusa żaden z uczestników gali nie podjął decyzji o rezygnacji z udziału w walce. Oto pełna karta walk gali, która odbędzie się już w przyszłą sobotę:

 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zusje" Smogulecka (kiedyś Luxuria Astaroth)
 • Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
 • Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
 • "Qbik" Bartosz Kubik - "Cypis" Cyprian Racicki
 • "Szewcu" Maciej Szewczyk - TBA
 • Alan Kwieciński "Alanik" - Arkadiusz Tańcula "Aroy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  2. "Ratujcie gastronomię, zostaliśmy bez środków do życia". Szef kuchni błaga o pomoc, bez niej mogą nie przetrwać
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News