Fame MMA gwiazda Marta Linkiewic
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)

Fame MMA dało Marcie Linkiewicz ogromną szansę na zrobienie kariery w świecie sportu. Młoda gwiazda postanowiła jednak kontynuować swoją karierę w świecie mediów społecznościowych. Jej kolejne zdjęcie wywołało burzę w polskim internecie.

Fame MMA oczywiście nie sprawiło, że Marta Linkiewicz nagle stała się popularna. Młoda kobieta była znana po nagraniu słynnego filmu na Snapchacie, w którym chwaliła się swoimi "przygodami" ze słynnymi raperami. Dzięki temu wątpliwemu sukcesowi udało się jej mimo wszystko zdobyć popularność, której absolutnie nie zmarnowała, a wręcz doskonale ją wykorzystała.

Występ w Fame MMA był bardzo dobrą decyzją, bo o Marcie Linkiewicz przypomniały sobie dziesiątki tysięcy osób, które ponownie śledzą ją na Instagramie. Tym razem postanowiła ona zamieścić w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie, które z pewnością nie jest przeznaczone dla najmłodszych fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"Czytaj dalej

Fame MMA. Marta Linkiewicz publikuje nowe zdjęcie

O ile sposób osiągnięcia sławy przez Martę Linkiewicz nie spotkał się raczej z pozytywnym przyjęciem, to nie można odmówić jej tego, że postanowiła wziąć się za siebie i udowodnić wielu osobom, że można przejść dużą przemianę i zmienić się na plus. Po kilku walkach stoczonych przez Linkiewicz w formule Fame MMA wiemy już, że z pewnością jest ona zadowolona z tego, co osiągnęła.

Mimo wszystko gwiazda nie zamierza rezygnować z tego, co przynosi najwięcej rozgłosu, a więc z działalności w mediach społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcie znów wywołało falę komentarzy. Marta Linkiewicz ponownie chwali się swoją sylwetką, pokazując kształty na Instagramie. Co ciekawe, pojawia się coraz więcej pozytywnych komentarzy.

Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2Czytaj dalej

Gwiazda Fame MMA chwali się swoim ciałem

- Jestem naprawdę pod wrażeniem tego co osiągnęłaś ciężką pracą nad swoim ciałem - pisze jedna z komentujących zdjęcie Marty Linkiewicz, jasno wskazując na to, że postępy po treningach widać jak na dłoni.

Nawet jeżeli ktoś nie szanuje pozasportowej działalności Marty Linkiewicz, to musi przyznać jedno. Gwiazda wciąż udowadnia, że regularne uprawianie sportu daje znakomite rezultaty.

Marta Linkiewicz zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podano porażające przyczyny ogromnego pożaru na północy Polski. Największa tragedia w Polsce opanowana
  2. Zabraknie autobusów i tramwajów. Pasażerowie wracają do komunikacji miejskiej, nie wszyscy się zmieszczą
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Coraz większe problemy z pieniędzmi w bankomatach. Brakuje tych najbardziej potrzebnych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News