Fame MMA patogwiazda Marta Linkiewicz metamorfoza
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 21 Maja 2020

Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)

Fame MMA dało Marcie Linkiewicz szansę na znaczne zwiększenie swojej popularności. Gwiazda stwierdziła, że wykorzysta ją w odpowiedni sposób, propagując zdrowy tryb życia. Zdecydowanie jej się to opłaciło, co zauważyli również internauci.

Fame MMA przed każdą galą zaprasza do udziału w wydarzeniu inne osoby i rzadko mamy do czynienia ze stałymi uczestnikami. Do grona regularnie zapraszanych osób zalicza się jednak jedna z gwiazd, która niezmiennie cieszy się gigantycznym zainteresowaniem ze strony fanów i nie zanosi się na to, by miało się to zmieniać w najbliższym czasie. Wciąż budzi ona ogromną ciekawość.

Przed laty zainteresowanie nią było powodowane intymnymi przygodami ze słynnymi raperami, jednak teraz jej sława polega na czymś zupełnie innym. Marta Linkiewicz udowodniła, że może cieszyć się sympatią fanów nie tylko przez odważne zachowania, ale również przez czyny, które mogą zasłużyć na głośną pochwałę ze strony wszystkich obserwatorów gali.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia
Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej

Patogwiazda Fame MMA zmieniła się nie do poznania

Gdy Marta Linkiewicz bywała zapraszana na swoje pierwsze walki w formule Fame MMA, niewiele osób wierzyło w jej zaangażowanie w treningi. Ich efektami gwiazda pokazała jednak, że traktuje swoje starty w walkach bardzo poważnie i zależy jej na tym, by z każdym kolejnym występem pokazywać się z jeszcze lepszej strony. Tak właśnie było choćby podczas ostatniego pojedynku.

Fani głośno zwracają uwagę na to, jak gwiazda zmieniła się na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Niegdyś nie dbała ona za bardzo o samą siebie, bardziej zależało jej na częstych imprezach, a dziś jest osobą, która nie odpuszcza ani jednego treningu i motywuje do takiego zachowania również swoich fanów. Oczywiście nie pozbyła się całkowicie pewnej kontrowersji w swoim zachowaniu, jednak zmiana jest bardzo widoczna.

Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaTragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaCzytaj dalej

Fame MMA odmieniło jej życie

Zdjęcia doskonale obrazują to, jak w ostatnich latach zmieniła się Marta Linkiewicz. Co więcej, fani piszą, że obecnie wygląda ona znacznie lepiej niż w czasach przed Fame MMA, gdy imprezy były dla niej najważniejsze. Nie sposób nie zauważyć wielkiej przemiany Marty Linkiewicz, której sportowy tryb życia bardzo służy i widzi to coraz większa liczba osób.

ZOBACZ PRZEMIANĘ MARTY LINKIEWICZ:

Fame MMA Marta Linkiewicz przed

Fame MMA Marta Linkiewicz przed

Fame MMA Marta Linkiewicz przed

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowa premia od BNP Paribas. Do wzięcia 400 zł
  2. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News