Fame MMA krytyka
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 21 Listopada 2019

Polska mistrzyni atakuje Fame MMA. "Nie chciałabym, żeby to było traktowane jako sport"

Fame MMA spotyka się często z atakami ze strony internautów, ale również największych gwiazd. Jedna z nich postanowiła ostro skrytykować słynne wydarzenie. Jej słowa były wyjątkowe ostre.

Fame MMA cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony tysięcy Polaków i obecnie można nazwać je ważnym wydarzeniem, na temat którego zdania są podzielone. Niektórzy twierdzą wprost, że nie powinno się w żaden sposób chwalić tego, co dzieje się na gali, bo nie ma to zbyt wiele wspólnego ze sportem, inni twierdzą natomiast, że każdy powinien sam ocenić, czy chce oglądać walki celebrytów.

Jedna z gwiazd świata sportów walki postanowiła opowiedzieć o tym, co myśli na temat Fame MMA. Jej opinia na temat słynnej gali jest wyjątkowo krytyczna. Gwiazda wypowiedziała się na temat federacji w jednym z wywiadów, a jej słowa wywołały lawinę komentarzy w internecie. Pojawiło się wiele głosów krytyki wobec słów Joanny Jędrzejczyk.

Nie żyje polski mistrz świata. Poniósł śmierć w wypadku, nie miał najmniejszych szansNie żyje polski mistrz świata. Poniósł śmierć w wypadku, nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

Fame MMA nie spodobało się znanej zawodniczce

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z niewielu polskich przedstawicielek w świecie światowego MMA, jednak cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach. Udało jej się zrobić wielką karierę, dzięki czemu dziś uchodzi za prawdziwą gwiazdę. Często pojawiają się rozmowy z nią, a w jednej z nich usłyszeliśmy odważną wypowiedź na temat Fame MMA. Polka nie zamierzała wstrzymywać się przed odważną opinią.

- Nie mam nic przeciwko temu, ale nie chciałabym, żeby to było traktowane jako sport. Bo to nie jest sport. Możesz to napisać drukowanymi literami. To jest rozrywka dla gawiedzi. Niech sobie będzie, ale będę strzelała jak z granatnika, jeżeli ktoś mi powie, że powinnam walczyć z mistrzynią tej organizacji. Choć mam plan na freak walkę w przyszłości - powiedziała Jędrzejczyk w rozmowie z mmarocks.pl.

Fame MMA spotyka się z różnymi komentarzami

- To co w końcu, nie ma nic przeciwko temu, ale obraża się, gdy nazywa się to sportem? Absurd. Fame MMA jest sportem, który zachęca innych do podejmowania wysiłku fizycznego i to jest w nim najlepsze - pisze jedna z internautek, której nie spodobała się wypowiedź Joanny Jędrzejczyk.

Gwiazda polskiego sportu zapowiedziała, że gdyby organizatorzy znaleźli odpowiednie fundusze na zakontraktowanie jej, to mogłaby stanąć w oktagonie podczas Fame MMA, ale nadal nie uważa, że możnaby to wówczas nazwać sportową rywalizacją.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Jest oświadczenie producenta murawy na mecz Polska - Słowenia. "Stan murawy był dobry"
  2. Była prezes polskiego klubu została zatrzymana przez CBA! Postawiono jej poważne zarzuty
  3. Legenda reprezentacji Polski zamierza zakończyć karierę! Ujawniono, kiedy dojdzie do pożegnania
  4. Były gwiazdor Ekstraklasy zaginął bez śladu. Nie wrócił do klubu po urlopie
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News