Fame MMA powrót
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 22 Listopada 2019

Poznaliśmy kolejnego uczestnika Fame MMA. Zanosi się na wielki powrót do oktagonu

Fame MMA nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale kolejni uczestniczy mówią już o tym, że niebawem znów staną do walki w oktagonie. Tym razem rąbka tajemnicy uchylił jeden z byłych uczestników.

Fame MMA budzi ogromne zainteresowanie. Tysiące osób wciąż czekają na informacje na temat tego, kto pojawi się w oktagonie podczas kolejnej gali. Co ciekawe, wiemy, że z pewnością się ona odbędzie, jednak nadal nie ujawniono konkretnej daty oraz miejsca samego wydarzenia. Nie przeszkadza to internautom, którzy z wielką niecierpliwością czekają na nowe ogłoszenia.

W końcu doczekaliśmy się odważnej deklaracji ze strony jednego z byłych uczestników. Zapowiedział on, jakie są jego plany na przyszłość, zdradzając jednocześnie, że najprawdopodobniej po raz kolejny pojawi się on na gali Fame MMA. Wiadomości na ten temat bardzo zainteresowały fanów. Cieszą się oni, że poznajemy coraz więcej uczestników kolejnej gali.

Ogromne wyróżnienie dla Jerzego Brzęczka. Selekcjoner nagrodzony za awans na Euro 2020Ogromne wyróżnienie dla Jerzego Brzęczka. Selekcjoner nagrodzony za awans na Euro 2020Czytaj dalej

Fame MMA 6 cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Już teraz mamy pewność co do dwóch walk na kolejnej gali. Swoją obecność w oktagonie zadeklarowała Marta Linkiewicz, której wyzwanie rzuciła Luxuria Astaroth. Bardzo interesująco zapowiada się także starcie Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem z Bestia Team. Wiemy jednak oczywiście, że nie jest to koniec starć podczas kolejnej gali. Informacje na jej temat pojawiają się bardzo powoli.

Teraz jednak poznaliśmy oświadczenie jednego z byłych uczestników, który oznajmił swoim fanom, że na pewno wróci jeszcze do walk na Fame MMA. Powiedział także o prawdopodobnej dacie tego zdarzenia

- Moja walka na Fame MMA odbędzie się jednak w maju, ale gwarantuję, że będzie to grube starcie - napisał Kizo na Instagramie, sugerując, że kolejna gala z jego udziałem jest już zaplanowana.

Znany uczestnik wróci na Fame MMA

Kizo zaliczył swój debiut na Fame MMA na czwartej gali, gdy przyszło mu mierzyć się z Marcinem Makowskim. Znany raper przegrał swoje starcie, jednak najwyraźniej stwierdził, że nie ma zamiaru poddawać się i chciałby po raz kolejny sprawdzic się w oktagonie. Nie wiadomo jednak, kto będzie jego kolejnym rywalem. Dowiemy się tego najprawdopodobniej w ciągu kolejnych tygodni.

Raper dołączył do grona zawodników na kolejnym Fame MMA. Czekamy na kolejne zapowiedzi, które powinny ukazać się już w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne wyróżnienie dla Jerzego Brzęczka. Selekcjoner nagrodzony za awans na Euro 2020
  2. Gwiazda reprezentacji Polski na wylocie z klubu. "Jest jednym z niepożądanych"
  3. Robert Lewandowski wyjawił sekret swojej niesamowitej formy. Jego wyznanie rozbawiło fanów
  4. Kolejny rekord pobity przez Roberta Lewandowskiego. Napastnik znów zapisał się w historii
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News