Fame MMA, Marcin Najman
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 22 Listopada 2020

Marcin Najman tłumaczy absurdalne zachowanie podczas walki. Zbigiew Boniek płacze ze śmiechu

Walka Marcina Najmana na Fame MMA 8 zakończyła się sporym skandalem. Pięściarz miał walczyć ze swoim rywalem Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na zasadach boksu, ale nagle zaczął go kopać i obalać. Najman został zdyskwalifikowany. Teraz tłumaczy swoje zachowanie.

Konflikt Najmana i "Don Kasjo" był jednym z motorów napędzających promocję gali Fame MMA 8. Starciu towarzyszyły spore kontrowersje, a obaj zawodnicy z ochotą publicznie obrzucali się błotem. Walka również nie miała wiele wspólnego z jakimikolwiek zasadami. Zamiast boksować, Najman rzucił się na rywala obalając go i kopiąc. Zawodnik z Częstochowy za nic miał reprymendy sędziego, który ostatecznie go zdyskwalifikował.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Nagranie z windy mrozi krew w żyłach. Szpital nie chciał przyjąć kobiety, jak tylko weszła do środka, zaczęło się najgorsze
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą

Fame MMA 8. Najman tłumaczy skandaliczne zachowanie

Pojedynek zakończyła kolosalna awantura, która wywiązała się w ringu pomiędzy oboma zawodnikami. Do akcji wkroczyli również członkowie zespołów obu zawodników.

Po walce fani Fame MMA zastanawiali się, dlaczego Najman nie respektował reguł pojedynku i de facto poddał walkę. Walkę oglądał nawet... prezes PZPN Zbigniew Boniek, który wyraźnie ubawił się, śledząc "popisy" boksera. -Komedia, debil totalny - napisał na Twitterze, okraszając wpis kilkunastoma emotikonami, przedstawiającymi płacz ze śmiechu.

Ostatecznie "El Testosteron" postanowił zabrać głos ws. absurdalnego pojedynku, którego był antybohaterem. - Potraktowałem go jak on moją rodzinę - napisał na Facebooku zawodnik z Częstochowy.

Wiele wskazuje na to, że przygoda Najmana z Fame MMA dobiegnie końca. Sam pięściarz sugerował, że zamierza zakończyć karierę, jednak w przeszłości robił to już wiele razy, więc nie sposób traktować jego deklaracji poważnie. Większym problemem wydaje się fakt, że włodarze federacji byli rozzłoszczeni jego zachowaniem. Niedawno Najman naraził się szefom Fame MMA, odmawiając wzięcia udziału w jednym z programów organizacji.

Marta Linkiewicz pokazuje wdzięki w prześwitującej bluzce. Ponętne zdjęcie gwiazdy Fame MMA (FOTO)Marta Linkiewicz pokazuje wdzięki w prześwitującej bluzce. Ponętne zdjęcie gwiazdy Fame MMA (FOTO)Czytaj dalej

O co chodziło Najmanowi?

Mówiąc o swojej rodzinie Najman miał na myśli słowa Don Kasjo, który zarzucał mu romans z Moniką Godlewską, którą poznał na jednej z gal Fame MMA. - Ta świnia twierdzi, że w noc po gali działy się niestworzone historie między mną a Moniką. Wyrządza krzywdę mnie, mojej rodzinie i samej Monice. Zapłaci za to - grzmiał Najman w rozmowie z "Super Expressem".

- Złożymy pozew, który będzie opiewał na sporą kwotę. Myślimy nawet o 100 tysiącach zł. Jestem przekonany, że te pieniądze zostaną mi zasądzone na 100 proc. - dodał.

W walce wieczoru Fame MMA 8 Kacper Blonsky pokonał Marcina Dubiela. Walka została rozstrzygnięta jednogłośną decyzją sędziów.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na jego dom spadł meteoryt. Dziś jest milionerem, niezwykła historia
  2. Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News