Fame MMA Marcin Najman Don Kasjo
Instagram.com/marcin.najman
Autor Piotr Bernaciak - 23 Listopada 2020

Oburzający wpis Marcina Najmana na temat walki z Don Kasjo na Fame MMA. Wyśmiał rywala, kibice złapali się za głowy

Fame MMA przyniosło kibicom bardzo wiele emocji, a spośród wszystkich walk największą kontrowersję przyniósł pojedynek Marcina Najmana z Don Kasjo. Były zawodnik MMA odniósł się do stawianych zarzutów, a fani nie mogą uwierzyć własnym oczom.

Fame MMA przyniosło kibicom prawdziwe show z udziałem celebrytów cieszących się największą popularnością. Do oktagonu zawitali między innymi Kacper Blonsky i Marcin Dubiel, dwie młode gwiazdy YouTube, które stoczyły naprawdę emocjonujący pojedynek.

Show dał także Marcin Najman, który miał stoczyć pojedynek z Don Kasjo, czyli Kasjuszem Życińskim. Były zawodnik MMA został jednak zdyskwalifikowany w pierwszej rundzie za złamanie zasad ustalonych przed walką.

Teraz Marcin Najman postanowił skomentować swoje zachowanie, które w ostatnich kilkudziesięciu godzinach doczekało się krytyki z ust tysięcy kibiców oraz wielu ekspertów zajmujących się walkami na Fame MMA. Słowa El Testosterona pozostawiły jednak u kibiców jedno wielkie zaskoczenie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  2. Nie żyje aktor znany z ”Na dobre i na złe”, ”U pana Boga w ogródku” i wielu innych. Wiadomość przekazał ZASP
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyPolski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyCzytaj dalej

Fame MMA przyniosło fanom ogromne emocje

Fame MMA 8 zyskało wielką widownię i z gali na galę liczba oglądających stale rośnie. Nie może być inaczej, gdy do kolejnych pojedynków "podchodzi" Marcin Najman. Tym razem również nie zabrakło kontrowersji.

Zawodnik znany w występów w wielu federacjach w przeszłości był przekonany o swojej sile i o tym, że pokona Don Kasjo. W rzeczywistości intencjonalnie uderzał w jego nogi, co poskutkowało dyskwalifikacją. Kasjusz Życiński nie ukrywał frustracji, bo liczył na sportowe wyjaśnienie sytuacji.

Ostatecznie Marcin Najman został wyprowadzony z oktagonu, a władze federacji ogłosiły, że to koniec współpracy z byłym zawodnikiem MMA. Szybko zdążył on skomentować swoje zachowanie, a teraz doczekaliśmy się drugiego komentarza.

- Jeżeli ktoś pompuje emocje do rozmiarów niebotycznych, powinien się spodziewać, że można nie wytrzymać. Natomiast dziś już wiem dlaczego Życinski pod żadnym pretekstem nie chciał zgodzić się na mma! W tej formule jest takim groźny jak Bonus i Lew - pisze Marcin Najman, wspominając swoje poprzednie walki (pisownia oryginalna - przyp. red.)

Właśnie poznaliśmy zadziwiającą wiadomość. Dariusz Mioduski chce sprzedać Legię, kibicom opadły szczękiWłaśnie poznaliśmy zadziwiającą wiadomość. Dariusz Mioduski chce sprzedać Legię, kibicom opadły szczękiCzytaj dalej

Fame MMA nie przedłuży współpracy z Najmanem

Kibice wprost nie mogą uwierzyć w komentarz negujący umiejętności Don Kasjo, bowiem wszystko wskazywało na to, że Marcin Najman intencjonalnie doprowadził do dyskwalifikacji, zdając sobie sprawę ze znacznej przewagi rywala.

- Zniknij. Każdy wiedział, że szukasz kolejnej szansy na walkę i znów coś wymyślisz i nikt cie już widzieć nie chce. Wyszedłeś w boksie, wielki pięściarz, i obalaleś, bo bałeś się dostać na głowę. Ze strachu. Tchórz i sportowe zero - pisze na Twitterze Maciej Turski, dziennikarz Kanału Sportowego.

Trudno spodziewać się, by Marcin Najman ponownie zawitał do MMA. Na ten moment pozostały mu jedynie dyskusje o ostatniej walce, która wywołała zażenowanie u kibiców w całym kraju.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  2. 75% rabatu w drogeriach Rossmann. Tłumy ustawią się po akcesoria kuchenne, markowe zapachy i kosmetyki
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
  4. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  5. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
  6. Tragiczny wypadek pod Janowem. Młoda matka roztrzaskała auto na drzewie. Nie żyje 2-letnie dziecko
  7. Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News