Marta Linkiewicz zdjęcie
Fame MMA 6
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)

Fame MMA 6 dobiegło końca po pojedynku Marty Linkiewicz, która zapewne pojawi się na kolejnej edycji gali słynnej federacji. Najnowsze zdjęcie gwiazdy wywołało ogromne poruszenie z uwagi na jeden szczegół, którego nie widać na pierwszy rzut oka.

Fame MMA zakończyło się kolejnym zwycięstwem Marty Linkiewicz, któa staje się regularną uczestniczką gal słynnej federacji. Młoda zawodniczka doskonale radzi sobie w oktagonie i potrafi również wykorzystać swoją popularność w mediach społecznościowych. Każda z dodanych przez nią fotografii wywołuje spore poruszenie wśród obserwujących na Instagramie.

To właśnie Instagram jest głównym kanałem komunikacji pomiędzy Martą Linkiewicz, a jej fanami. W ostatnich dniach rozpoczęła ona akcję, dzięki której kolejne osoby decydują się na rozpoczęcie aktywności fizycznej. Ostatni wpis gwiazdy Fame MMA wywołał niemałe kontrowersje, ale przede wszystkim pozytywne komentarze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Mama Neymara zerwała ze swoim chłopakiem po kilku dniach. Cała prawda o nim wyszła na jawMama Neymara zerwała ze swoim chłopakiem po kilku dniach. Cała prawda o nim wyszła na jawCzytaj dalej

Fame MMA. Patogwiazda rozgrzała wyobraźnię fanów

Marta Linkiewicz prowadzi swoje media społecznościowe w bardzo charakterystyczny sposób, dzięki czemu może liczyć na liczne grono fanów i fanek. Trzeba przyznać, że młoda zawodniczka zupełnie odmieniła swoje życie poprzez rozpoczęcie treningów, dzięki czemu dziś wygląda inaczej niż kilka lat temu. Nie da się ukryć, że w jej wypadku chodzi o zmianę na plus.

Najnowsze zdjęcie dodane przez Martę Linkiewicz również spodobało się kibicom znających ją z gal Fame MMA. Widzimy na nim, że gwiazda nie zaniedbuje swojej sylwetki w trakcie izolacji domowej i kontynuuje treningi, dzięki czemu wciąż wygląda zjawiskowo. Uwagę zwrócił jednak mały szczegół, którego nie widać na pierwszy rzut oka.

Mecz, po którym Robert Lewandowski stał się wielką gwiazdą. Kolejna rocznica historycznego spotkaniaMecz, po którym Robert Lewandowski stał się wielką gwiazdą. Kolejna rocznica historycznego spotkaniaCzytaj dalej

Fame MMA. Marta Linkiewicz znów zaskoczyła

W tle zdjęcia widzimy obraz, na którym przedstawiona jest scena wyłącznie dla osób dorosłych. Fani zauważyli, że Marta Linkiewicz nie byłaby sobą, gdyby w jej działalności nie było choć trochę skandalu. Mimo wszystko większość osób zajęła się sylwetką Marty.

ZOBACZ ZDJĘCIE MARTY LINKIEWICZ:

Fame MMA scena

(źródło - Instagram / Marta Linkiewicz)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest oficjalna decyzja WizzAir ws. Polski. Nie jest dobrze, podano datę
  2. Pilne: Zamknięto część lasów na Mazowszu. Sytuacja jest poważna
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Przypominamy, w najbliższą środę wchodzi zapowiadany zakaz. Niektórych produktów już nie kupisz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News