Fame MMA
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Listopada 2020

Pogromca Marcina Najmana odejdzie z Fame MMA? Federacja może stracić swoją wielką gwiazdę

Fame MMA 8 zakończyła się skandalem z uwagi na zachowanie, jakiego dopuścił się Marcin Najman w pojedynku z Kasjuszem Życińskim. “Don Kasjo” opuszczał arenę z kontuzją, gdyż w wielkim zamieszaniu w oktagonie zaatakował go znienacka trener Najmana Damian Herczyk. Organizacja Fame zdyskwalifikowała dożywotnio “El Testosterona” i jego trenera, a jak się okazuje, może stracić też Życińskiego.

Fame MMA po skandalicznym zachowaniu Marcina Najmana i jego trenera Damiana Herczyka w trakcie sobotniej gali, nałożyła na nich dożywotnią dyskwalifikację. Teraz dowiedzieliśmy się, że organizacja może stracić także swoją największą gwiazdę, czyli “Don Kasjo”.

Anna Lewandowska szczotkuje pośladki na Instagramie. Wszystko pokazała (FOTO)Anna Lewandowska szczotkuje pośladki na Instagramie. Wszystko pokazała (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Urodziła dziecko z gwałtu, zwróciła się z prośbą do Kai Godek. Dostała skandaliczną odpowiedź
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli


Fame MMA straci największą gwiazdę?

W mediach w Polsce wciąż jednym z głównych tematów jest skandal, jaki wybuchł podczas gali Fame MMA 8. Chodzi oczywiście o walkę Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. “El Testosteron” złamał zasady pojedynku.

Walka miała się toczyć na zasadach bokserskich. Najman po zaledwie kilkunastu sekundach zdecydował się obalić przeciwnika i zaczął go okładać w parterze. Sędzia przerwał walkę i ukarał go odjęciem punktu. Po wznowieniu Najman kopnął swojego rywala.

Tego było już za wiele. Sędzia natychmiast przerwał walkę i zdyskwalifikował 41-latka. Po chwili w oktagonie rozpętała się prawdziwa burza. Ochroniarze musieli rodzielać “Don Kasjo” i Najmana, którzy zaczęli obrzucać się inwektywami.

W tym zamierzaniu najbardziej skandalicznie zachował się jednak trener Najmana Damian Herczyk. Podszedł on do leżącego na macie Życińskiego i wykręcił mu nogę. “Don Kasjo” doznał w ten sposób kontuzji.

- Lekarze chcieli mi włożyć w gips nogę i rękę. Przez nogę jestem teraz uziemiony w domu. Nie mogę mieć za dużo ruchu. Mam zerwane ścięgna i więzadła. W ręce natomiast pęknięta jest kość w łokciu - powiedział w rozmowie z MMAPLtv na YouTube.

Przemysław Saleta oskarża Marcina Najmana o kradzież. Bokser pokazał mocny dowód (FOTO)Przemysław Saleta oskarża Marcina Najmana o kradzież. Bokser pokazał mocny dowód (FOTO)Czytaj dalej


“Don Kasjo” chce rywala z UFC, grozi odejściem

Kasjusz Życiński udzielił także innego wywiadu. Był rozmówcą Wojciecha Golli, współwłaściciela Fame MMA. W rozmowie zadeklarował jasno, jakie ma oczekiwania od federacji.

“Don Kasjo” chce stoczyć walkę z zawodnikiem z UFC. Chciałby bić się z kimś z dwójki Conor McGregor/Khabib Nurmagomedov. Na to jednak nie ma szans. Zawodnik zapowiedział jednak, że jeśli Fame MMA nie zapewni mu atrakcyjnego rywala z UFC, więcej nie wystąpi na gali pod jej szyldem.

- Mam nadzieję, że twoja noga szybko wróci do pełnej sprawności, mam nadzieję, że ściągniemy dla ciebie rywala z UFC. Może nie będzie to na początek Chabib… - powiedział Golla, a wówczas stanowczo przerwał mu Życiński.

- Inaczej nie wrócę i nie zmieniłem zdania - stwierdził. Pozostaje nam zatem czekać na kolejne działania kontrowersyjnej federacji i nie mniej kontrowersyjnego zawodnika.

Źródło: MMAPLtv

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Samsung wydał oficjalne oświadczenie. Koniec popularnych smartfonów, fani są załamani
  2. Wiemy, jak ma się Jerzy Stuhr po udarze. Zdradził swoje plany, a jego żona podzieliła się wzruszającym wyznaniem
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Noga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdni
  7. Środki dla rolników rozdzielono pospiesznie. Teraz okazuje się, że w USA pieniądze w dużej mierze trafiły do oszustów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News