Fame MMA
YouTube - Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 26 Marca 2020

Jest decyzja ws. organizacji Fame MMA. Kibice są wściekli, władze nie mają wątpliwości

Fame MMA nie odbędzie się z udziałem publiczności, choć władze organizacji zapowiadały, że mimo wszystko obejrzymy zmagania zawodników. Pojawiła się wiadomość, która z pewnością zdenerwuje wiele osób.

Fame MMA cieszy się ogromną popularnością, co pokazywały poprzednie gale organizowane w największych polskich miastach. Na trybunach pojawiały się tysiące fanów, które chciały śledzić poczynania swoich ulubionych zawodników w oktagonie. Już niebawem odbyć się ma szósta odsłona cyklu popularnych gal organizowana w Czętochowie, lecz pojawiło się sporo problemów.

Wiadomo było, że galę Fame MMA 6 trzeba będzie zorganizować bez udziału publiczności z uwagi na trudną sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym. Władze organizacji przekonywały, że są przygotowane na tego typu rozwiązanie. W grę weszły jednak kolejne obostrzenia, które znacząco zmieniają sytuację. Podejście organizatorów wywołało sporo kontrowersji.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
Fantastyczne informacje w sprawie Łukasza Fabiańskiego, Oferta nie do odrzucenia, żal nie skorzystaćFantastyczne informacje w sprawie Łukasza Fabiańskiego, Oferta nie do odrzucenia, żal nie skorzystaćCzytaj dalej

Fame MMA 6 odbędzie się bez publiczności

Władze Fame MMA musiały zapewniać, że zmieniły trochę klasyfikację wydarzenia i teraz jest ono uznawane za telewizyjne show dostępne wyłącznie w internecie, w związku z czym przy produkcji może pracować więcej niż dwie osoby. Możemy być pewni, że ekipa pracująca przy organizacji wydarzenia liczyć będzie kilkadziesiąt osób, a trzeba doliczyć jeszcze uczestników i ich trenerów.

Takie zgromadzenie z pewnością tworzy pewne niebezpieczeństwa zakażenia koronawirusem, który mógłby nadejść ze strony każdej z osób przebywającej w centrum treningowym Fame MMA. Władze przekonują, że tego typu rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i że nie da się zrobić w tej sytuacji nic innego, choć nie wszyscy są zdania, że powinno się organizować wydarzenie.

Epidemia wykańcza branżę zakładów sportowych. Bukmacherzy planują masowe zwolnieniaEpidemia wykańcza branżę zakładów sportowych. Bukmacherzy planują masowe zwolnieniaCzytaj dalej

Fame MMA 6 nie zostanie odwołane

- Z naszego punktu widzenia, ta impreza nie powinna się odbyć. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek, żeby nie narażać innych osób biorących udział w tym wydarzeniu na zakażenie koronawirusem. Jest to zagrożenie nie tylko dla zawodników, ale także dla osób z obsługi - twierdzi Agnieszka Roszkiewicz z ministerstwa sportu dla WP SportoweFakty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  2. Awantury, interwencje policji, opóźnienia. Kierowcy i motorniczowie wypraszali pasażerów z pojazdów
  3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
  5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News