Fame MMA
YouTube Telewizja - ATV sp. z o.o.
Autor Piotr Mika - 26 Września 2020

Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"

Fame MMA przyciąga coraz ciekawsze osobistości, które chciałyby sprawdzić swoich sił w mieszanych sztukach walki, zwłaszcza po coraz większych sukcesach gal organizowanych przez tą federację. Teraz chęć wzięcia udziału w jednej z nich zgłosił "Polski Ken".

Fame MMA 7 okazało sie dużym sukcesem, mimo że nie odbyło się przy wypełnionej po brzegi hali, z powodu pandemii koronawirusa. Organizatorzy już planują kolejną galę i wydaje się, że może na niej być świadkami kilku ciekawych debiutów. Chęć walki wyraził ostatnio Michał Przybyłowicz, znany również jako "Polski Ken".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Przełomowe odkrycie astronomów. Znaleźli planetę podobną do Ziemi
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Czytaj dalej

Fame MMA zyska nowych fanów?

Nie od dziś wiadomo, że wspomniana federacja przyciąga pod swój sztandar niezwykle oryginalne osobistości. Okazało się, że walki pomiędzy potogwiazdami, celebrytami i youtuberami przyciągają ogromną widownie przynosząć bardzo dobre zyski. Teraz szeregi Fame MMA może zasilić Michał Przybyłowicz, który głównie znany jest z bycia polską żywą lalką.

Wielbiciele wróżbiarstwa i ezoteryki mogą również pamiętać "Polskiego Kena" z progamów telewizyjnych o tej tematyce, które Michał Przybyłowicz prowadzi. Sam mówi, że to ezoteryka, magia czy zjawiska paranormalne to jego pasja. Okazuje się jednak, że nie jedyna, ponieważ mężczyna chciałby się sprawdzić również w MMA.

Z ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaZ ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaCzytaj dalej

"Polski Ken" chce spróbować swoich sił

W wywiadzie dla Pudelka Michał Przybyłowicz zdradził, że marzył o czymś takim od dziecka. - Zawsze, nawet, jako małe dziecko, myślałem o czymś takim. Wiem, że nie wyglądam i każdy liczyłbym na to, że ktoś mi dokopie na FAME MMA. To fajne wyzwanie. Mógłbym sobie wiele rzeczy udowodnić - stwierdza "Polski Ken".

Mężczyzna zapewnia jednak, że nie chce brać udziału w Fame MMA tylko dla pieniędzy - Chciałabym zawalczyć, bo może niektórym zamknąłbym te piękne buźki. Mój look nie świadczy o tym, co drzemie w środku. Poszedłbym tam, żeby wygrać. Wiadomo, że nie po to, żeby wyjść i zarobić tylko kasę. Swoim przeciwnikom chciałbym dokopać - podkreśla Michał Przybyłowicz.

Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. "Jeden z dziesięciu": Na wizji padły kuriozalne odpowiedzi. Sam Tadeusz Sznuk się nie spodziewał
  3. Robert Lewandowski się wygadał. Ujawnił tajemnicę Bayernu Monachium, wszystko wyszło na jaw
  4. Wielkie zmiany w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Jedna z nich wyjątkowo zasmuci polskich kibiców
  5. Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Jest doskonale znana wielu Polakom
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News