Fame MMA
Fame MMA
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Marca 2020

Gwiazda telewizji udusiła rywala i wyzwała Marcina Najmana do walki. "Jego też tak załatwię"

Fame MMA to ogromne emocje i prawdziwe konflikty. Właśnie według tego schematu przebiegła walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Maciejem Ratajem. Obaj zawodnicy pobili się już przed walką. W oktagonie również nie zabrakło napięcia.

W pierwszej rundzie mieliśmy prawdziwą sinusoidę. Początkowo to Don Kasjo dominował i miał rywala przy siatce, jednak Rataj rzucił rywala i w dosiadzie okładał go po twarzy. Don Kasjo jednak uciekł z tej pozycji i to do niego należała końcówka.

Gwiazdor telewizji zaskoczył wszystkich na Fame MMA. Widzowie wstrzymali oddechGwiazdor telewizji zaskoczył wszystkich na Fame MMA. Widzowie wstrzymali oddechCzytaj dalej

Fame MMA. "Kasjo" udusił Rataja

W drugiej odsłonie walki zdecydowanie lepszy był Kasjusz Życiński. Gdy walka przeniosła się do parteru zawodnik założył duszenie na szyję i nie wypuścił rywala, który odklepał. Kasjo tuż po walce wyzwał na pojedynek Marcina Najmana, z którym ma konflikt od pewnego czasu. - Mam nadzieję, że oglądał. Jego też tak załatwię - mówił Kasjo. Zwycięzca pojedynku wygrażał również Ambrowi, z którym w poprzedniej walce wygrał.

Maciej Rataj przyznał, że główną przyczyną jego porażki były braki kondycyjne. - Nie miałem już siły trzymać rąk w górze, dlatego później uciekałem i klinczowałem. W nastęnej walce chciałbym się zmierzyć z zawodnikiem z nieco niższej półki - powiedział po walce.

Fame MMA się rozpoczęło z wielkimi problemami. Nie zabrakło wielkich emocji w pierwszej walceFame MMA się rozpoczęło z wielkimi problemami. Nie zabrakło wielkich emocji w pierwszej walceCzytaj dalej

Fame MMA. Emocje sięgają zenitu mimo braku kibiców

Przypomnijmy, że dzisiejsza gala Fame MMA 6 odbywa się bez udziału fanów z powodu epidemii koronawirusa. W hali zajdują się tylko akredytowani dziennikarze, zawodnicy oraz ich sztaby i osoby z obsługi technicznej. Zmagania celebrytów i youtuberów śledzą jedynie internauci, którzy wykupili pay per view.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News