fame mma
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Marca 2020

Wielkie zamieszanie przed Fame MMA. Organizatorzy otoczeni przez policję, ogromny chaos

Fame MMA spotkało się z niesamowitymi wręcz problemami. Gala sportów walki, na której występują znani celebryci, ma duży problem z organizacją. Tuż przed rozpoczęciem walk, ich organizatorzy zostali zatrzymani przez policję, która otoczyła hotel, w którym się znajdują wraz z zawodnikami. Takiego zamieszania polski sport jeszcze nie widział.

Fame MMA spotkało się z zadziwiającymi problemami. Gala, która miała odbyć się mimo rządowych zakazów, od samego początku budziła wielkie kontrowersje. Organizatorzy mieli jednak zyskać pozwolenia sanepidu i policji. Tuż przed wyjściem na ring, organizatorzy zostali zatrzymani przez policję.

Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacjePiłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacjeCzytaj dalej

Fame MMA. Organizatorzy zatrzymani przez policję

O całej sytuacji poinformował współwłaściciel gali - Krzysztof Rozpara. Organizator dzisiejszych zawodów w mieście Katowice poinformował, że hotel, w którym znajdują się organizatorzy, ale także zawodnicy został otoczony przez kordon policji, który nie chce wypuszczać nikogo z budynku.

- Trudno powiedzieć, czy już mamy kłopoty, czy one za chwilę będą. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Pod hotelem mamy takie ilości policji, że ostatni raz widziałem takie przy okazji rozpędzania demonstracji przy upadku poprzedniego ustroju - powiedział na gorąco Krzysztof Rozpara, współwłaściciel FAME MMA w rozmowie z SuperExpressem.

Adam Małysz przekazał najgorszą informację dla kibiców skoków. Przyszłość dyscypliny maluje się w czarnych barwachAdam Małysz przekazał najgorszą informację dla kibiców skoków. Przyszłość dyscypliny maluje się w czarnych barwachCzytaj dalej

Gwiazdy potwierdzają zamieszanie

Jedną z gwiazd gali, która postanowiła ustosunkować się do zamieszania w związku z Fame MMA jest Adam Lewicki. Gwiazda tej edycji Fame MMA powiedziała, że policja podjęła działania mające na celu przytrzymania wszystkich uczestników gali w hotelu.

- Robi się gorąco. Pod hotel, gdzie przebywają zawodnicy Fame MMMA 6 zjechało się dużo policji, sytuacja się zaostrza. Policja zablokowała wyjazd - donosi na Twitterze Adam Lewicki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News