Fame MMA raper
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 29 Listopada 2019

Znany raper dostał propozycję walki na Fame MMA. "Dajemy mu grube siano"

Fame MMA 6 wciąż nie zostało ogłoszone, a w mediach pojawiają się spekulacje na temat potencjalnych zawodników. Podsycają je również organizatorzy. Jeden z nich wprost opowiedział o tym, jaka jest jego propozycja.

Fame MMA cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów, którzy dalej chcą poznawać nazwiska nowych uczestników. Póki co organizatorzy dozują jednak emocje i nie ujawniają od samego początku, kto najprawdopodobniej pojawi się na kolejnej gali. Póki co poznaliśmy jedynie kilka nazwisk gwiazd biorących udział w walkach, a kolejne mają zostać ujawnione w najbliższej przyszłości.

Jeden z organizatorów postanowił opowiedzieć o swoich planach związanych z propozycjami dla kolejnych celebrytów. Kolejny gwiazdor miał ostatnio otrzymać szansę walki w oktagonie z jednym ze znanych gwiazdorów, którzy występowali już na Fame MMA. O wszystkim opowiedziano w jednym z filmów opublikowanych na YouTube. Pojawił się także komentarz samego zainteresowanego.

Losowanie grup Euro 2020 - data, godzina, gdzie oglądać? Telewizja przeprowadzi transmisjęLosowanie grup Euro 2020 - data, godzina, gdzie oglądać? Telewizja przeprowadzi transmisjęCzytaj dalej

Fame MMA zachęca kolejnych celebrytów

Fame MMA polega na tym, że pojawiają się na nim najgorętsze nazwiska znane z działalności w mediach oraz w internecie. Mamy okazję śledzić pojedynki największych gwiazd polskich mediów społecznościowych, a starcia te cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nawet jeżeli wiele osób nie darzy organizacji szacunkiem, to faktem jest, że robi się o niej coraz głośniej.

Boxdel, czyli jeden z włodarzy federacji, przyznał wprost, że pojawiła się kolejna propozycja dla potencjalnego uczestnika. Jego obecność w oktagonie z pewnością doprowadziłaby do prawdziwego szału wśrod kibiców. Chodzi o rapera znanego jako White 2115, który miałby zmierzyć się na gali Fame MMA z jednym z jej poprzednich uczestników - Rafonixem.

Fame MMA wciąż nie ujawnia pełnej karty walk

- Dajemy White’owi grube siano na walkę z Rafoniksem - powiedział Boxdel. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź samego rapera.

- Dokładnie tak. Po ostatniej walce Rafonix pokazał, że mam z nim szansę i grube siano będzie grane. Przede wszystkim nie jestem fighterem i nigdy nie byłem. Tak szczerze mówiąc wydaje mi się, że to nie dla mnie. Wolę robić w tym swoim domostwie muzykę, a nie nap*****lać się na galach - odpowiedział White 2115, definitywnie ucinając temat swojej walki.

Póki co wciąż nie ujawniono kolejnych zawodników Fame MMA 6. Wiemy, że na ten moment walczyć mają Marta Linkiewicz z Luxurią Astaroth oraz Marcin Najman z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: Unai Emery zwolniony z Arsenalu. Pojawił się komunikat władz klubu
  2. Losowanie grup Euro 2020 - data, godzina, gdzie oglądać? Telewizja przeprowadzi transmisję
  3. Reprezentant Polski ma dość. Chce zmienić klub, być może już w styczniu
  4. Nie żyje kibic popularnej drużyny. Zginął przed rozpoczęciem spotkania, bardzo smutny wypadek
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News