Różal Fame MMA
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 31 Października 2019

Różal pod jednym warunkiem zawalczy na Fame MMA!

Fame MMA to gala, która za każdym razem budzi wielkie emocje. Fani domagają się, by na Fame MMA pojawił się Różal. Ekscentryczny sportowiec zawalczy, ale pod jednym warunkiem. Jaki to warunek?

Fame MMA z Różalem?

Fame MMA z Różalem w oktagonie to byłby prawdziwy hit. Początkowo na gali występowali niemalże sami amatorzy, ale z każdą kolejną odsłoną poziom staje się coraz wyższy, a sportowe aspekty są coraz ważniejsze. Zawodnicy prezentują znacznie atrakcyjniejszy dla oka level, co przekłada się na zainteresowanie ze strony profesjonalnych sportowców.

Różal nie wyklucza występu na Fame MMA, mimo, że wielu profesjonalnych zawodników początkowo krytykowało galę. Ma jednak jeden warunek, który musi być spełniony, aby stanął do walki w oktagonie na kolejnej gali Fame MMA.

Ekscentryczny sportowiec opowiedział o tym w rozmowie z portalem "Sporty Walki".

- Jeżeli gala Fame MMA będzie galą w pełni sportową, do czego dąży, i nie będzie na niej żadnych freaków, to z chęcią w niej zawalczę, a jeszcze gdyby dali mega nazwisko przeciwnika, to byłoby wspaniale - powiedział Różal.

- Fajne jest to, że Fame MMA, jako jedna z nielicznych federacji w Polsce, płaci tak duże pieniądze swoim zawodnikom. Pod tym względem zawstydza federacje czysto sportowe. To jest piękne, to jest szanowanie zawodników - dodaje Marcin Różal Różalski.

Wiele wskazuje więc na to, że Różal w końcu pojawi się jako zawodnik na Fame MMA. Wcześniej spotkać go można było na gali w roli komentatora.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News