Fame MMA 6 Zbigniew Stonoga
Autor Piotr Bernaciak - 7 Listopada 2019

Zbigniew Stonoga będzie walczyć na Fame MMA 6? "Dzisiaj zadzwonili do mnie, będzie się działo"

Fame MMA 6 zostanie zorganizowane już w najbliższej przyszłości. Docierają do nas wieści, że na gali walczyć ma jeden z byłych polityków. Dostał on propozycję pojawienia się w oktagonie.

Fame MMA 6 cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów z całej Polski, którzy wciąż czekają na ogłoszenie najgłośniejszych nazwisk, które mogą pojawić się w oktagonie podczas gali i skrzyżować rękawice. Najczęściej chodzi o gwiazdy internetu lub telewizji, jednak dowiadujemy się, że już niebawem dołączyć mogą do nich osoby związane ze światem polityki.

O wszystkim poinformował sam Zbigniew Stonoga, który postanowił przekazać swoim fanom, że otrzymał bardzo interesującą propozycję. Jak sam przekonuje, miałby walczyć z jednym z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polityków w kraju. Taka możliwość z pewnością zainteresowałaby wszystkich fanów Fame MMA 6. Walka z pewnością byłaby jednym z największych wydarzeń w historii organizacji.

Władze Fame MMA pozwały chorego 12-latka. Żądają od niego 2,5 miliona złotychWładze Fame MMA pozwały chorego 12-latka. Żądają od niego 2,5 miliona złotychCzytaj dalej

Fame MMA 6 z udziałem polityków?

- Nie wiem, czy wam to mówić, ale słyszałem, że w jakimś tam MMA mam walczyć czy coś w tym stylu. Dzisiaj zadzwonili do mnie i… będzie się działo. Chciałbym na ring Zbigniewa Z. „mojego przyjaciela”. O Jezu! Ale bym walczył! Nawet bez rękawic - powiedział do swoich fanów Zbigniew Stonoga, wskazując na fakt, że otrzymał propozycję walki w MMA.

Nie wiemy dokładnie, kto złożył mu taką propozycję, jednak mówi się, że zrobić mogli to właśnie organizatorzy Fame MMA. To właśnie oni w ostatnich miesiącach starali się zapraszać najgłośniejsze nazwiska polskiego show-biznesu do wzięcia udziału w swoim wydarzeniu i niejednokrotnie wychodziło im to z pozytywnym skutkiem. Tym razem fani z pewnością nie byliby rozczarowani.

Na Fame MMA 6 może pojawić się niespodziewany zawodnik

Zbigniew Stonoga nie kryje wielkiej nienawiści wobec niektórych polityków i twierdzi, że chciałby zmierzyć się z częścią z nich. Wielokrotnie zapowiadał pozwy wobec swoich dawnych oponentów, a teraz wobec oficjalnej propozycji mógłby zrealizować swoje plany w oktagonie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News