Fame MMA 6 Alan Kwieciński
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Gwiazdor telewizji zaskoczył wszystkich na Fame MMA. Widzowie wstrzymali oddech

Fame MMA 6 było szansą na pokazanie się przed większą publicznością dla jednego z gwiazdorów telewizji. Przypomniał on o sobie szerokiej publiczności w walce ze znaną osobowością polskich mediów społecznościowych.

Fame MMA 6 po raz kolejny zaprezentowało nam wielu celebrytów i gwiazdorów polskiego internetu, ale również osoby znane z telewizji. Przedstawicielem tej ostatniej kategorii był Alan Kwieciński, zawodnik MMA znany z udziału w bardzo kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Przed laty występował on w reality-show telewizji MTV, a dziś pokazał się na Fame MMA.

Po latach udowodnił, że wciąż jest w naprawdę dobrej formie i że jest w stanie zaskoczyć przeciwnika. Nie da się ukryć, że wśród internautów to właśnie Alan Kwieciński cieszył się większym wsparciem. Tysiące osób pamiętają go jeszcze z występów w popularnym programie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Z ostatniej chwili. Właściciel Fame MMA przeszedł test na obecność wirusa. Znamy wynikiZ ostatniej chwili. Właściciel Fame MMA przeszedł test na obecność wirusa. Znamy wynikiCzytaj dalej

Fame MMA 6. Gwiazdor pokazał się fanom

Alan Kwieciński mierzył się na dzisiejszej gali z Arkadiuszem "AroY" Tańculą, trenerem personalnym prowadzącym swoją działalność między innymi na Instagramie. Pojedynek zapowiadał się na bardzo wyrównany i tak też było, choć to Tańcula dysponował nieznacznie lepszymi warunkami fizycznymi.

Kwieciński zaskoczył dawnych fanów tym, że w efektowny sposób decydował się na obalenia rywala, choć mało kto przewidywał, że do tego dojdzie. Nie da się ukryć, że walkę oglądało się z nieukrywaną przyjemnością i do samego końca nie było jasne, kto zasłuży na zwycięstwo z rąk sędziów. Nieznacznie lepiej prezentował się były gwiazdor telewizji MTV.

Wielkie zamieszanie przed Fame MMA. Organizatorzy otoczeni przez policję, ogromny chaosWielkie zamieszanie przed Fame MMA. Organizatorzy otoczeni przez policję, ogromny chaosCzytaj dalej

Fame MMA. Sensacyjny wynik w drugiej walce

Ostatecznie wygrał Tańcula, ale Alan Kwieciński nie ukrywał, że bardzo zależy mu na szybkim rewanżu. Na końcu ironicznie zdecydował się na pozdrowienie policji, która zatrzymała go na nieco ponad godzinę przed rozpoczęciem walki. Były uczestnik Warsaw Shore przegrał jednogłośną decyzją, choć widzowie twierdzili, że wynik nie oddaje przebiegu walki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News