Stifler
TRICOLORS/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 3 Sierpnia 2020

FAME MMA 7: Zaskakujące wyznanie Stiflera. Zrobi sobie tatuaż z Popkiem?

W niedzielę podczas pierwszej oficjalnej konferencji przed galą FAME MMA 7 doszło do spotkania bohaterów walki wieczoru Pawła Popka Monstera Mikołajuwa oraz Damiana Stiflera Zduńczyka. Atmosferę mocno podgrzał Stifler, który powiedział, że jeśli przegra, to zrobi sobie tatuaż z Popkiem.

Zarówno Damian Stifler Zduńczyk, znany szerszej widowni z programu "Warsaw shore: Ekipa z Warszawy" oraz Paweł Popek Monster Mikołajuw - czyli samozwańczy król Albanii, są miłośnikami tatuaży. Niedługo, a konkretnie 7 września dojdzie do ich pojedynku w trakcie gali FAME MMA 7. Jak przyznał Stifler w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, czuje od do rywala duży respekt.

- Czuje mega respekt – powiedział.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczej
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd

Stifler był u wróżki

Dziennikarz przypominał, że "w jednym z wywiadów dla innej strony", Stfiler powiedział następujące słowa: „wyjdę do wywiadu po walce, jeśli będę w stanie”. Jednak jak zapewnił zawodnik, w trakcie walki wszystko ułoży się po jego myśli, bowiem tak powiedziała mu... wróżka.

- Zanim przyjąłem walkę byłem u wróżki Oriany u mojej wróżki. Ona mi zawsze wszystko przepowiada i zapytałem, czy będą jakieś trwałe urazy, a ona powiedziała mi, że nie – wyznał Stifler.

Gigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaGigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaCzytaj dalej

Stifler zapowiedział, że gdy przegra wytatuuje sobie podobiznę Popka

W trakcie oficjalnej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 7 Stifler podbił stawkę zapowiadając, że jeśli przegra walkę, to zrobi sobie tatuaż z podobizną Popka.

- Chciałbym podbić trochę stawkę. Jeżeli przegram walkę, to wytatuuję sobie twoją głowę na moim ciele. Jeżeli ty przegrasz, to wystąpisz u nas w odcinku – powiedział Stifler, mają także na myśli swój nowy projekt.

Popek nie omieszkał przyjąć wyzwania swojego rywala. Dodatkowo któryś z widzów zaproponował, że uczestnicy walki wieczoru FAME MMA 8 powinni umówić się „tatuaż za tatuaż”. Popek jednak rozbawił wszystkich swoją odpowiedzią.

- Ja już nie mam miejsca - przyznał z uśmiechem.

Źródła: Super Express, Mateusz Kaniowski - YouTube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Łukasz Szumowski zrezygnuje z funkcji ministra zdrowia? Szef resortu ujawnił swoje plany
  3. Niesamowite nagranie. Historia Wszechświata ujęta w 1 minucie
  4. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  5. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  6. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News