Don Kasjo
Piotr Molecki/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 3 Września 2020

FAME MMA 7. Ogromny pech popularnego ”Don Kasjo”

Fame MMA 7 bez „Don Kasjo”. Kasjusz Życiński po raz kolejny w krótkim czasie odwołuje walkę z Łukaszem Lupą. Na przeszkodzie stanęła kontuzja, która uniemożliwia występ gwiazdy na zbliżającej się gali. Jego miejsce w starciu z Lupą zajmie Marcin „Mielonidas” Makowski

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński przekonywał kilkukrotnie, że jego walka z Łukaszem Lupą podczas zbliżającej się gali Fame MMA 7 dojdzie do skutku. Jednak okazało się, że kontuzja ucha stanęła mu na przeszkodzie. Lekarz i organizacja zabronili „Don Kasjo” wejścia do oktagonu, o czym na swoim Instagramie poinformowały właśnie władze organizacji.

"Niestety, kontuzja jest zbyt poważna. Doceniamy upór i determinację, ale o tym czy zawodnik może walczyć nie decyduje ani federacja, ani on sam. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz. Zdrowie jest najważniejsze! Trzymaj się Kasjo. Czekamy na Twój powrót do oktagonu!" - można przeczytać w poście.


Don Kasjo

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Władze Wuhan biją na alarm. Sytuacja z początku pandemii się powtarza
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Będą zmiany na liście czerwonych i żółtych stref. Rzecznik MZ wyjawił prawdę

„Dona Kasjo” miał nadzieję do samego końca

Jak „Don Kajso” przyznał w rozmowie dla mma.pl, miał on nadzieję na to, że lekarz i organizacja pozwolą mu na występ na gali Fame MMA 7 mimo kontuzji.

- Miałem nadzieję, że to ucho zaraz przed walką byłoby gotowe. Rozumiem włodarzy, że nie chcieli wszystkiego robić na styk. Wczoraj jedna osoba z organizacji pojechała ze mną do lekarza, ona się przyglądała, tam zszyli mi na nowo ucho, bo nie jest z nim dobrze i walki raczej nie będzie – wyznał Życiński.

Robert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzjiRobert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzjiCzytaj dalej

Jego miejsce zajmie „Mielonidas”

Miejsce „Don Kasjo” w ringu zajmie Marcin „Mielonidas” Makowski, który zmierzy się z Łukaszem Lupą. Dla tego zawodnika będzie to druga walka w Fame MMA 7. W pierwszym starciu „Mielonidas” pokonał rapera Patryka „Kizo” Wozińskiego. Co ciekawe, obaj zawodnicy już raz stanęli naprzeciwko siebie. Było to w trakcie gali Punch Down, czyli zawodach na popularne "liście". Wtedy górą był Lupa, który wygrał cały turniej.

Źródła: WP Sportowe Fakty, mma.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie na grzyby? Wielu miejsc trzeba unikać, żeby nie musieć płacić srogiej kary
  2. Polacy wezmą udział w kolonizacji Księżyca. Europejska Agencja Kosmiczna jest zachwycona
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Jeremy Clarkson, legendarny prowadzący Top Gear, pobity i oblany moczem w trakcie wakacji

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News