Fame MMA 7
Zestadionu
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Września 2020

Fame MMA 7 ruszyło. Pierwsza walka dostarczyła wielkich emocji, zwycięzca mógł być tylko jeden

Fame MMA 7 się rozpoczęło. Gala walk między celebrytami, osobistościami internetowymi i muzykami od samego początku cieszy się wielką popularnością. Informacja o tym, że gala odbędzie się 5 września przyciągnęła uwagę wielu tysięcy Polaków. W pierwszej walce wieczoru zmierzyli się Maciej Rataj i Sebastian "Ztrolowany" Nowak. Poznaliśmy pierwszego zwycięzcę walki tego wieczoru.

Fame MMA 7 to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń sportowej jesieni. Ostatnia gala, która odbyła się w trakcie pandemii była jedynym wydarzeniem sportowym, którego nie udało się odwołać, to też fani mieli okazję zobaczyć wielu lubianych przez siebie celebrytów na oktagonie. Tym razem, wieczór pełen emocji zaczęli Maciej Rataj i Sebastian "Ztrolowany" Nowak. Ich wzajemny pojedynek był pełen zwrotów akcji, ale zwycięzca starcia mógł być tylko jeden.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać Fame MMA 7? Stream online, na żywo, relacja w internecie, transmisja na żywo, stream
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Justyna Żyła pochwaliła się niezwykłym talentem swojego syna. Na pewno nie będzie jak ojciec, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła pochwaliła się niezwykłym talentem swojego syna. Na pewno nie będzie jak ojciec, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Fame MMA 7. Pierwsza walka wieczoru rozgrzała kibiców

Walka między Ratajem a Nowakiem miała za cel rozgrzać kibiców, którzy już teraz przygotowują się na najważniejsze starcia tego wieczoru. Obaj zawodnicy mieli zbliżony profil i doświadczenia w sportach walki, to też zapowiadało się, że pojedynek między nimi będzie bardzo równy. Fani nie pomylili się, a Rataj i Nowak stworzyli bardzo wyrównane widowisko. Mimo, że wiele zapowiadało się na to, że starcie skończy się w pierwszej rundzie, to w późniejszej fazie walki uczestnicy Fame MMA 7 zwolnili i skupili się na indywidualnym wyszukiwaniu słabości swoich przeciwników.

Mimo wyrównanego poziomu, komentatorzy prowadzący walkę narzekali, że należy ona do jednych z najwolniejszych w historii Fame MMA 7. Werdyktem sędziowskim, za zwycięzcę został uznany Maciej Rataj, który pod koniec trzeciej rundy w sposób techniczny pokonał swojego konkuretna i już po chwili mógł się cieszyć owocnym dla niego werdyktem sędziowskim.

Jarosław Kaczyński będzie interweniował w sprawie dziennikarstwa? Chodzi o Zbigniewa Bońka, padły słowa o komunizmieJarosław Kaczyński będzie interweniował w sprawie dziennikarstwa? Chodzi o Zbigniewa Bońka, padły słowa o komunizmieCzytaj dalej

Fame MMA 7. Wielkie walki zelektryzują kibiców w całej Polsce

Walka między Ratajem i Nowakiem, ktora służyła za rozgrzewkę przed dalszymi starciami pokazała, że tej nocy jeszcze wiele dobrych sportowych momentów przed nami. Kibice oczekują szczególnie starć między Marcinem „El Testosteronem" Najmanem, a Dariuszem „Lwem” Kaźmierczukiem, która będzie dla Najmana pożegnaniem ze światem sportów walki, po latach starć na ringach bokserskich.

Wiele osób elektryzuje także walka Marta Linkiewicz, która zmierzy się z Martą „Martirenti" Rente, a także Wojciecha Goli - prezesa federacji Fame MMA, który skrzyżuje rękawice z YouTuberem Dawidem Malczyńskim. Starciem wieczoru będzie jednak starcie rapera Popka z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News