Marcin Różal Różalski
Piotr Molecki/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 15 Września 2020

Fame MMA 7. Marcin Różalski rozpływa się nad rywalem "Popka". "Mamy nadzieję, że da przykład"

Dyskusje na temat ostatniej gali Fame MMA 7 nadal nie milkną. Tym razem głos na temat jednego z bohaterów tego wydarzenia postanowił zabrać Marcin „Różal” Różalski. Doświadczony zawodnik zwrócił uwagę na przemianę Damiana „Stiflera”. Różal wręcz rozpływa się nad postawą ostatniego rywala Popka „Monstera”.

Na początku września Damian „Stifler” Zduńczyk miał okazję zadebiutować w MMA podczas gali Fame MMA 7. Przeciwnikiem byłego uczestnika popularnego programu „Warsaw Shore. Elita z Warszawy”, był Popek „Monster”. Co prawda Stifler przegrał z „Królem Albanii” przez poddanie w I rundzie, ale Marcin „Różal” Różalski jest pewny dobry występów Zduńczyka w trakcie kolejnych walk. Wszystko przez wielkie zmiany w życiu Stiflera.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Różal komplementuje Stiflera po Fame MMA 7

Marcin Różalski nie szczędzi ciepłych słów w mediach społecznościowych na temat Stiflera, o czym można przekonać się na Instagramie weterana sportów walki.

"Kto oglądał Koleżkę Stiflera w jednym z programów tv to wie i pamięta, jaki z Niego był Gagatek. Teraz metamorfoza w 100 proc. Zero używek, trening, dieta, starty w zawodach sylwetkowych, a ostatnio występ na gali Fame MMA. Bardzo szanuję takich Ludzi, podziwiam i namawiam do naśladowania. Na pewno bez pójścia w pierwszą część, tzn. melanż, ale jeżeli już jesteś w melanżu, to od razu przechodź do części drugiej - treningu, życia sportowego i pomagania" – napisał Różal.

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Czytaj dalej

Stfiler „przykładem dla młodego pokolenia”

Nieudany debiut Stiflera podczas gali Fame MMA 7 nie zniechęcił byłej gwiazdę „Warsaw Shore. Elita z Warszawy” do zboczenia z dobrej drogi. Jak napisał Różal, Damian Zduńczyk zaangażował się w pomoc zwierzętom, z czego właśnie znany jest Marcin Różalski.

"Kolejna mega rzecz to zaangażowanie się Stiwa w pomoc Zwierzakom. Sam ma w domu kilka adoptowanych psiaków" - podkreślił 42-latek.

"Mamy nadzieję, że da przykład i zachęci do działania i życia sportowego młode pokolenie, które siedzi w necie i obserwuje różnych Youtuberów" - dodał Różal.

Marcin Różal Różalski i Damian Stifler Zduńczyk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News