FAME MMA 8
FAME MMA 8/YouTube
Autor Aleksy Kiełbasa - 16 Października 2020

FAME MMA 8: Wiemy kto zmierzy się w głównej walce wieczoru. Ich konflikt z internetu przeniósł się do oktagonu

Podczas FAME MMA 8 dojdzie do pojedynku, który ma zażegnać spór miedzy dwoma youtuberami. Naprzeciw siebie staną Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. Obaj panowie zdecydowanie za sobą nie przepadają, a w oktagonie będą mieli okazje do tego, aby wyjaśnić wszelkie niesnaski. Poza tym czekają nas również inne ciekawe pojedynki, jak choćby starcie Marcina Najmana z Don Kasjo.

FAME MMA w Polsce cieszy się dużą popularnością. Już niedługo, bo 21 listopada odbędzie się już ósma gala tej federacji. Przez pandemię do starć dojdzie w warunkach studyjnych i rzecz jasna bez udziału jakiejkolwiek publiczności. Na oficjalnym kanale FAME MMA na YouTube pojawił się lista uczestników gali FAME MMA 8. W walce wieczoru wystąpią Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. Obaj youtuberzy mają sobie wiele do wyjaśnienia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)Czytaj dalej

Youtuberzy w walce wieczoru wyjaśnią swoje nieporozumienia

Marcin Dubiel i Kacper Blonsky to dwaj youtuberzy, którzy mają ze sobą mocno na pieńku i głównie przez to zmierzą się w trakcie gali FAME MMA 8. Dubiel udzielił niedawno wywiadu, w którym odniósł się do ich konfliktu.

- Od samego początku Kacper zachowuje się irracjonalnie i okazuje mi brak szacunku. Ja nic do niego nie miałem. Kacper co chwilę zmienia swoje decyzje - raz mi podaje rękę, raz nie. On gra w jakąś swoją gierkę i będziemy musieli sobie to wyjaśnić w oktagonie – powiedział youtuber. Ponadto dodał, że jego złość na Blonsky’ego rośnie z każdym dniem.

Kamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacjeKamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacjeCzytaj dalej

Hitowe starcia podczas gali FAME MMA 8

Oprócz starcia youtuberów, które będzie walką wieczoru, w trakcie gali FAME MMA 8 dojdzie także do innych ciekawych pojedynków. Szczególnie należy wyróżnić starce Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego i Marcina „El Testosterona” Najmana, między którymi już mocno iskrzyło podczas konferencji przed galą FAME MMA 7. Ponadto w oktagonie zobaczymy Filipa „Filipka” Marcinka z Michałem „Sobotą” Sobolewskim, Amadeusza „Ferrari” Roślika z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką, Pawła „Tyboriego” Tyburskiego i Gabriela „Araba Al-Sulwi” oraz Piotra „Szeli” Szeligę i Piotra „Bestię” Piechowiaka.

Źródło: FAME MMA/YouTube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News