Dagmara Szewczyk FAME MMA 8
FAME MMA/YouTube
Autor Aleksy Kiełbasa - 19 Października 2020

Piękna zawodniczka Fame MMA 8 oczarowała wszystkich swoimi odważnymi zdjęciami. Już niedługo zobaczymy ją w oktagonie (FOTO)

Już nieco tylko ponad miesiąc pozostał do gali FAME MMA8. Jedną z zawodniczek, które wejdą do oktagonu, będzie zjawiskowa Dagmara Szewczyk. Na co dzień zajmuje się branżą fitness, ale jest również fotomodelką i można ją czasem zobaczyć także w roli ring girl. Teraz jednak sama stanie do walki, a jej rywalką będzie Kamila „Zusje” Smogulecka.

Dagmara Szewczyk do tej pory zetknęła się kilkukrotnie ze sportami walki. Nowa zawodniczka FAME MMA, wcześniej kilkukrotnie wystąpiła w roli Ring Girl. Jednak podczas gali FAME MMA 8 sama stanie do walki. Można spodziewać się, że przygotowanie formy na to wydarzenie nie powinno dla niej stanowić problemu. Szewczyk jest bowiem trenerką personalną i może pochwalić się doskonałą sylwetką.

Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusemNie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta

Piękna Dagmara Szewczyk wystąpi podczas gali FAME MMA 8

Dagmara Szewczyk ma ponad 50 tysięcy obserwujących na Instagramie. Z pewnością ta liczba w najbliższych tygodniach może zdecydowanie wzrosnąć, dzięki występowi podczas gali FAME MMA 8. Nie wiadomo jakiego występu można się spodziewać po tej zawodniczce, ale jedno nie ulega wątpliwości – Dagmara Szewczyk z pewnością zachwyci urodą.


Dagmara Szewczyk/Instagram

Dagmara Szewczyk/Instagram

Dagmara Szewczyk/Instagram

Żona Artura Boruca naraziła się milionom Polaków. Po jej słowach rozpętało się prawdziwe piekłoŻona Artura Boruca naraziła się milionom Polaków. Po jej słowach rozpętało się prawdziwe piekłoCzytaj dalej

FAME MMA 8: w oktagonie zmierzą się Dagmara Szewczyk i Zusje

Przeciwniczką Dagmary Szewczyk podczas gali FAME MMA 8 będzie Kamila „Zusje” Smogulecka. Większość z Was może ją kojarzyć z pseudonimu „Luxuria” jakiego wcześniej Smogulecka używała. Właśnie jako „Luxuria” występowała w teledysku Cleo i Donata „My Słowianie”, gdzie zachwycała się nią szczególnie męska część widowni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News